Metoda użytkowania

Jakie jest dawkowanie perfum Puella do prania?

Zalecane dawkowanie produktów do prania Puella - do przegródki na płyn do płukania wlej 5 ml koncentratu, a do pralki włóżcie 4 kg prania.

5ml odpowiada ilości pełnej nakrętki przy naszych butelkach 500 ml i 250ml albo dwóch nakrętek przy butelce 50ml. Przy jednorazowych próbkach należy wlać całość opakowania 5 ml.

Przy stosunku 5ml koncentratu/4kg jest zalecane dawkowanie, w którym możesz zmienić intensywność zapachu poprzez zmniejszenie/zwiększenie dawki w celu otrzymania słabszego/mocniejszego akcentu zapachowego.

Dla szczegółowych instrukcji dotyczących dawkowania i zaleceń dotyczących korzystania z naszych produktów, proszę odwiedzić stronę Instrukcja dawkowania.

Nie znam zapachu Puella, jaki zapach możesz polecić?

Na początek polecamy Ci jednorazowe próbki wszystkich zapachów, które oferujemy w zestawie 6 sztuk.

Po wypróbowaniu próbek będziesz mógł/mogła wybrać zapach, który Ci najbardziej przypadnie do gustu, a następnie zamówić większe opakowanie.

Jak używać żelu do prania PUELLA?

Głównym zadaniem uniwersalnego żelu do prania PUELLA jest skuteczne czyszczenie Twojej bielizny.

Jest to stężony i bardzo skuteczny środek czyszczący, nadający się do prania bielizny białej, kolorowej i ciemnej.

Twoja bielizna będzie świeża i nieskazitelna po każdym praniu.

Produkt ma bardzo delikatny, subtelny i oryginalny zapach, który jest przenoszony na tkaniny tylko w celu ich odświeżenia.

Co więcej, został specjalnie opracowany, aby doskonale uzupełnić nasze perfumy do prania PUELLA, zapewniając doznania związane z praniem, które są równie przyjemne, co skuteczne.

Jak używać perfum Puella do prania?

Perfumy Puella do prania stanowią alternatywę dla płynu do płukania, dlatego należy je dodawać wyłącznie do specjalnej przegródki w pralce przeznaczonej na płyn do płukania.

Czy Puella perfum nadaje się do pralki?

Puella to produkt do prania. Nie należy go jednak używać poza odpowiednim pojemnikiem w pralce (zazwyczaj w miejscu do płynu do płukania)

Czy zapach perfum Puella utrzymuje się również po suszeniu bielizny w suszarce?

Po praniu bielizny naszymi produktami możesz ją suszyć również w suszarce, ponieważ nie straci swojego zapachu nawet po wysuszeniu.

Z czego składają się perfumy do prania?

Nasze perfumy do prania wyróżniają się tym, że w przeciwieństwie do zwykłych płynów do płukania nie powodują osadzania się w pralce, nie zatykają włókien bielizny i nie zaburzają jej funkcji.

Dodatkowo, ich skład zawiera wysoki procent olejków zapachowych, co zapewnia intensywny i trwały zapach.

Puella perfumy do prania nie zawierają: metali ciężkich, zanieczyszczeń, dioksanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastików ani nanomateriałów.

Produkt posiada oznaczenia: Cruelty free i Vegan. Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat składników użytych w produktach, polecamy przeczytanie ich odpowiedniego opisu.

Do czego jeszcze można używać Puella?

Produkty Puella są przeznaczone wyłącznie do użytku zgodnie z ich przeznaczeniem (do prania, pianka do kąpieli, perfumy domowe).

Produkty Puella zalecamy stosować zgodnie z instrukcjami na ich etykietach, czyli zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem.

Czy produkty Puella są odpowiednie również dla bielizny funkcjonalnej?

Nasza alternatywa płynu do płukania jest wyjątkowa, ponieważ opiera się na bazie olejowej. Skład ten różni się od dostępnych powszechnie płynów do płukania, co przynosi konkretne korzyści dla twojej bielizny.

Dzięki bazie olejowej, ilość tego płynu do płukania potrzebna do jednego cyklu prania jest znacznie mniejsza. W ten sposób oszczędzasz materiał bielizny, a jednocześnie jest przyjazniejszy dla pralki.

Chcielibyśmy także zapewnić, że nasza alternatywa płynu do płukania nadaje się także do funkcjonalnej bielizny.

Jednak w tym przypadku zalecamy prać bieliznę zgodnie z instrukcjami podanymi na etykiecie i przestrzegać poziomu cyklu prania, który jest tam ujęty jako informacja dotycząca zalecanego prania.

Jak przechowywać produkty Puella?

Przechowuj produkty zamknięte w ciemnym miejscu, poza zasięgiem dzieci

Jak dozować perfumy Puella do prania, jeśli posiadam pralkę z funkcją AutoDose - automatycznego dozowania płynu do płukania?

Perfumy do prania Puella są wysoce skoncentrowane, więc ich dozowanie jest kilkakrotnie niższe w porównaniu z konwencjonalnymi środkami do zmiękczania tkanin. Dlatego automatyczne dozowanie w pralce powinno być ustawione tak, aby domyślna ilość jednej dawki wynosiła 5 ml na 4 kg prania. Aby prawidłowo ustawić ten stosunek, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi pralki lub skontaktować się z producentem konkretnego modelu pralki.

Wskazówka: Jeśli nie jesteś w stanie ustawić proporcji, aby utrzymać prawidłowe dozowanie perfum Puella, upewnij się, że przegródka na płyn do płukania jest pusta i nie ma w niej żadnego innego płynu do płukania. Następnie wlej wymaganą ilość perfum do przegródki i dodaj tyle wody, aby całkowita objętość odpowiadała objętości jednego standardowego automatycznego dozowania pralki (jeśli dany model pralki na to pozwala).

Dzięki tej procedurze, pralka automatycznie dozuje tylko taką ilość perfum Puella, jaka została wlana podczas każdego cyklu prania. Należy pamiętać, że dozowanie będzie trzeba powtórzyć przed każdym kolejnym praniem.

11 pozycji razem
Z powrotem do sklepu