Metoda użytkowania

Czy perfumy do prania Puella mogą uszkodzić pralkę?

Nasze perfumy do prania, które zastępują zwykły płyn do płukania tkanin, są skoncentrowane. Zgodnie z instrukcjami na etykiecie produktu, ich zawartość może mieć kontakt tylko z mokrym praniem i odpowiednią przegródką na płyn do płukania tkanin, a nie z innymi powierzchniami.

Wewnętrzne części pralki są wykonane z tworzyw sztucznych, które są odporne na wyższe temperatury i środki chemiczne. Jeśli perfumy wejdą w kontakt z mniej odpornym plastikiem na powierzchni pralki lub z innymi powierzchniami, należy postępować zgodnie z instrukcjami na etykiecie produktu, a powierzchnię należy natychmiast spłukać wodą i wytrzeć szmatką.

Postępując zgodnie z tymi instrukcjami i prawidłowo użytkując produkt, osiągniesz pożądane rezultaty i unikniesz ryzyka uszkodzenia pralki lub innych powierzchni.

Jakie jest dawkowanie perfum Puella do prania?

Zalecane dawkowanie produktów do prania Puella - do przegródki na płyn do płukania wlej 5 ml koncentratu, a do pralki włóżcie 4 kg prania.

5ml odpowiada ilości pełnej nakrętki przy naszych butelkach 500 ml i 250ml albo dwóch nakrętek przy butelce 50ml. Przy jednorazowych próbkach należy wlać całość opakowania 5 ml.

Przy stosunku 5ml koncentratu/4kg jest zalecane dawkowanie, w którym możesz zmienić intensywność zapachu poprzez zmniejszenie/zwiększenie dawki w celu otrzymania słabszego/mocniejszego akcentu zapachowego.

Dla szczegółowych instrukcji dotyczących dawkowania i zaleceń dotyczących korzystania z naszych produktów, proszę odwiedzić stronę Instrukcja dawkowania.

Nie znam zapachów Puella, który jest najlepszy?

Na początek polecamy jednorazowe próbki wszystkich zapachów, które oferujemy w zestawie 6-sztukowym.

 

Perfumy do prania można wybierać spośród sześciu zapachów, w zależności od tego, czy preferuje się nuty słodkie, świeże, kwiatowe czy owocowe.

Perfumy Double Y oczarują Cię eleganckim zapachem kwiatu ylang ylang.

Frayo nadadzą Twoim ubraniom świeży aromat unisex.

Perfumy unisex JaLu otulą Cię świeżym, aldehydowym zapachem.

Z perfumami Queenka słodki zapach kwiatów i lata króluje w Twojej garderobie.

EmiJa wzbogaca tkaniny owocowym, korzennym zapachem.

First Dream ukoi Cię nutami lawendy i wanilii.

 

Po wypróbowaniu próbek wybierasz zapach, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie możesz zamówić większe opakowania. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych perfum do prania, kliknij TUTAJ.

Jak używać żelu do prania PUELLA?

Głównym zadaniem uniwersalnego żelu do prania PUELLA jest skuteczne czyszczenie Twojej bielizny.

Jest to stężony i bardzo skuteczny środek czyszczący, nadający się do prania bielizny białej, kolorowej i ciemnej.

Twoja bielizna będzie świeża i nieskazitelna po każdym praniu.

Produkt ma bardzo delikatny, subtelny i oryginalny zapach, który jest przenoszony na tkaniny tylko w celu ich odświeżenia.

Co więcej, został specjalnie opracowany, aby doskonale uzupełnić nasze perfumy do prania PUELLA, zapewniając doznania związane z praniem, które są równie przyjemne, co skuteczne.

Jak prawidłowo używać perfumy do prania Puella?

Perfumy do prania Puella zastępują płyn do płukania tkanin, dlatego należy je dozować wyłącznie do przegródki w pralce przeznaczonej na płyn do płukania tkanin.

Aby uzyskać pożądaną intensywność zapachu, należy przestrzegać zalecanego dozowania produktu.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat prawidłowego dozowania perfum do prania, kliknij TUTAJ.

Aby cieszyć się pięknym i intensywnym zapachem, produkty muszą być odpowiednio przechowywane. Zalecenia dotyczące właściwego przechowywania można znaleźć TUTAJ.

Czy Puella perfum nadaje się do pralki?

Puella to produkt do prania. Nie należy go jednak używać poza odpowiednim pojemnikiem w pralce (zazwyczaj w miejscu do płynu do płukania)

Czy zapach perfum Puella utrzymuje się również po suszeniu bielizny w suszarce?

Ubrania wyprane z użyciem naszych produktów mogą być suszone w suszarce, nie stracą zapachu nawet po wysuszeniu.

Aby zachować intensywność zapachu, zalecamy suszenie ubrań w temperaturze do 80°C, z programem suszenia odpowiednim dla rodzaju materiału.

Z czego składają się perfumy do prania?

Nasze perfumy do prania wyróżniają się tym, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych środków zmiękczających do tkanin, nie zatykają włókien prania, a tym samym nie pogarszają jego funkcjonalności.

Ponadto ich formuła zawiera wysoki procent olejków zapachowych, co zapewnia intensywny i długotrwały zapach.

Aby dowiedzieć się więcej o składnikach użytych w produktach, zalecamy zapoznanie się z ich opisami.

Dokładny skład każdego produktu i bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w jego opisie na naszej stronie internetowej.

Do czego jeszcze można używać Puella?

Produkty Puella są przeznaczone wyłącznie do użytku zgodnie z ich przeznaczeniem (do prania, pianka do kąpieli, perfumy domowe).

Produkty Puella zalecamy stosować zgodnie z instrukcjami na ich etykietach, czyli zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem.

Czy produkty Puella są odpowiednie również dla bielizny funkcjonalnej?

Nasza alternatywa płynu do płukania jest wyjątkowa, ponieważ opiera się na bazie olejowej. Skład ten różni się od dostępnych powszechnie płynów do płukania, co przynosi konkretne korzyści dla twojej bielizny.

Dzięki bazie olejowej, ilość tego płynu do płukania potrzebna do jednego cyklu prania jest znacznie mniejsza. W ten sposób oszczędzasz materiał bielizny, a jednocześnie jest przyjazniejszy dla pralki.

Chcielibyśmy także zapewnić, że nasza alternatywa płynu do płukania nadaje się także do funkcjonalnej bielizny.

Jednak w tym przypadku zalecamy prać bieliznę zgodnie z instrukcjami podanymi na etykiecie i przestrzegać poziomu cyklu prania, który jest tam ujęty jako informacja dotycząca zalecanego prania.

Jak przechowywać produkty Puella?

Produkty należy przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie używać po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.

Zamknąć butelkę po użyciu, aby zapobiec odparowaniu olejku zapachowego.

Nie przelewać produktu do innych pojemników. Koncentrat może niekorzystnie wpływać na inne nieodpowiednie tworzywa sztuczne nieprzystosowane do tego typu produktów, powodując pogorszenie jakości zarówno produktu, jak i pojemnika.

Jak dozować perfumy Puella do prania, jeśli posiadam pralkę z funkcją AutoDose - automatycznego dozowania płynu do płukania?

Perfumy do prania Puella są wysoce skoncentrowane, więc ich dozowanie jest kilkakrotnie niższe w porównaniu z konwencjonalnymi środkami do zmiękczania tkanin. Dlatego automatyczne dozowanie w pralce powinno być ustawione tak, aby domyślna ilość jednej dawki wynosiła 5 ml na 4 kg prania. Aby prawidłowo ustawić ten stosunek, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi pralki lub skontaktować się z producentem konkretnego modelu pralki.

Wskazówka: Jeśli nie jesteś w stanie ustawić proporcji, aby utrzymać prawidłowe dozowanie perfum Puella, upewnij się, że przegródka na płyn do płukania jest pusta i nie ma w niej żadnego innego płynu do płukania. Następnie wlej wymaganą ilość perfum do przegródki i dodaj tyle wody, aby całkowita objętość odpowiadała objętości jednego standardowego automatycznego dozowania pralki (jeśli dany model pralki na to pozwala).

Dzięki tej procedurze, pralka automatycznie dozuje tylko taką ilość perfum Puella, jaka została wlana podczas każdego cyklu prania. Należy pamiętać, że dozowanie będzie trzeba powtórzyć przed każdym kolejnym praniem.

12 pozycji razem
Z powrotem do sklepu