Zestaw próbny 6 szt.

Zestaw 6 jednorazowych próbek (6x 5ml)

Jedna dawka = 5ml/4kg prania

First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie wiesz który z zapachów będzie Ci najbardziej odpowiadać? Dajemy Ci możliwość zamówienia zestawu 6 jednorazowych próbek PUELLA, dzięki czemu możesz wypróbować każdy z zapachów i przekonać się o jakości naszych produktów.

Jedna próbka jest przeznaczona na jedno pranie.

Dostępne w magazynie
13,90 zł –50 % 6,95 zł
Kategoria: Perfumy do prania
Zestaw próbny 6 szt.
Polecane 6 prań
13,90 zł –50 %

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy zapachów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład First Dream oferuje słodką symfonię lawendy i wanilii, która otula delikatnym i kojącym zapachem. Dla tych, którzy wolą świeżość kwiatów i cytrusów, dostępna jest opcja JaLu, która zapewnia orzeźwiającą harmonię tych elementów. Jeśli szukasz czegoś z egzotycznym akcentem, docenisz Double Y ze zmysłowym zapachem kwiatu ylang ylang.

Z kolei EmiJa zabierze Cię w świat owocowych i korzennych nut, dzięki czemu będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy kochają bogate i ciekawe zapachy. Dla miłośników kwiatowo-owocowych kompozycji przeznaczona jest opcja Frayo, która łączy elementy kwiatowe i owocowe w wyjątkową symfonię zapachów. A jeśli masz słabość do owocowo-kwiatowych zapachów, pokochasz Queen, który otoczy Cię najsłodszym i najbardziej nieodpartym zapachem.

 

Perfumy do prania Puella to świetna alternatywa dla tradycyjnych płynów do płukania. Nasze innowacyjne zapachy oparte są na olejkach zapachowych, a ich unikalna formuła może być stosowana na wszystkich rodzajach tkanin. Ich charakterystyczna i długotrwała intensywność nada praniu zapach i stworzy przyjemną atmosferę w Twoim domu.

Ponadto, używając tych perfum olejowych, nie musisz się martwić, że będą one miały negatywny wpływ na pralkę i suszarkę.

 

Testowane dermatologicznie

Firma PUELLA poddała swoje perfumy do prania testom dermatologicznym zwykle zarezerwowanym dla produktów kosmetycznych. Należy jednak zauważyć, że stosowanie perfum do prania jest identyczne ze stosowaniem konwencjonalnych płynów do płukania i różni się od tradycyjnego stosowania produktów kosmetycznych bezpośrednio na skórę. Pomimo tej różnicy, testy perfum zakończyły się sukcesem, potwierdzając, że przy prawidłowym dawkowaniu i odpowiednim obchodzeniu się z nimi, produkty te są bezpieczne dla skóry i odpowiednie do zamierzonego zastosowania.

Test dermatologiczny perfum do prania Puella dla PUELLAvone, s.r.o. został przeprowadzony przez CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o., dnia 27.09.2023 r. Dostępny do pobrania tutaj: dokument przetłumaczony, dokument oryginalny.

 

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
mikroplastików
Bez parabenów

PUELLA perfumy do prania nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Zaprojektowane dla twojego domu

 

Nasze perfumy do prania wyróżniają sięzdolnością do podniesienia jakości twojego doświadczenia prania. W przeciwieństwie do typowych zamiennikow płynu do płukania, Puella nie zapycha twojej pralki, pozostawiając włókna prania nietknięte, co zachowuje funkcjonalność twojego prania. Ponadto, skład Puella zawiera wysoki procent olejków zapachowych, co zapewnia intensywny i długotrwały zapach.

Wskazówki dotyczące użytkowania i dawkowania

Ważne informacje o produkcie

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu:

 

First Dream – Lawenda i wanilia (Słodki zapach).
UFI:VXE6-AW59-Y20E-1GX8
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; linalol; octan linalilu; salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; aldehyd heksylocynamonowy; kumaryna; cytronelol; eugenol; undek-10-enal; D-limonen; octan geranylu; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 

JaLu –
Kwiaty i cytrusy (Świeży zapach).
UFI:HRCF-8YAY-Q207-M9S9
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; 2-metyloundekanal; dodekanal; propionian allilu 3-cykloheksylu; cytronelol; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; eugenol; linalol; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; 1,8-cyneol; D-limonen. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 


Double Y –
Zapach kwiatu Ylang Ylang (Świeży zapach).
UFI:K7TX-U11F-G305-T7T5
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; linalol; dodekanal; 2-metyloundekanal; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; eugenol; kumaryna; heptametylodekahydroindenofuran; cytral; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; 2,4-dihydroksy-3,6-dimetylobenzoesan metylu; cynamonian metylu; octan geranylu; izoeugenol; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.

 

Emija –
Zapach owocowo-korzenny.
UFI:6Y71-S1JX-800F-5A3R
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; linalol; aldehyd heksylocynamonowy; octan linalilu; piperonal; 2-metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)-propanal; cytronelol; geraniol; octan 4-tert-butylocykloheksylu; D-limonen; octan geranylu; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4(5H)-indanon; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 
 

Frayo – Zapach kwiatowo owocowy (Świeży zapach).
UFI:0C1K-R1K9-R30W-GD6Y
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; aldehyd heksylocynamonowy; linalol; D-limonen; cytronelol; geraniol; kumaryna; octan linalilu; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; węglan cis-heks-3-en-1-ylu metylu; (etoksymetoksy)cyklododekan; damascenon; izoeugenol. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 
 
 
Queenka – Zapach owocowo-kwiatowy (Najsłodszy zapach).
UFI:5RA3-G0V6-130A-XN7F
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: Perfumy dozujemy do przegródki na płyn do płukania w proporcji 5 ml/4 kg bielizny. Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: aldehyd heksylocynamonowy; linalol; octan linalilu; salicylan benzylu; octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan heksylu; D-limonen; eter metylowo-cedrylowy; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4(5H)-indanon; cytronelol; 7-hydroksycytronelal; kumaryna; 2-metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)-propanal; α-damascenon; β-pinen. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
5
436x
4
25x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
UN Avatar of author | 13.6.2024
Już poleciałam koleżance,zapachy piękne!
5
HR Avatar of author | 12.6.2024
Jak najbardziej w 100% polecam.Zapachy są mega boskie ciuszki pięknie i długo pachną.
5
ŻP Avatar of author | 12.6.2024
Tak
5
AP Avatar of author | 12.6.2024
mogę polecić w stu procentach, pranie pięknie pachnie a co najważniejsze zapach jest trwały.
5
AB Avatar of author | 12.6.2024
Perfumy do prania to najlepszy zakup ,nawet nie przypuszczałam że mogą być tak wspaniałe .Śmiało mogę powiedzieć że spełniają rolę perfum do prania i do mieszkania. Zapach tak długo unosi się w mieszkaniu że to nie do uwierzenia.Rozdalam kilka saszetek które zamówiłam i każdy ma mega pizytywna ocenę na te zapachy. Na pewno zostaną u mnie na długo i u znajomych też
5
KP Avatar of author | 10.6.2024
Bardzo ładny i trwały zapach . Polecam Napewno wrócę na zakupy .
5
TA Avatar of author | 10.6.2024
Zakupiłam kilka zestawów testowych Każdy z tych , które zastosowałam bardzo ładny i trwały
5
EC Avatar of author | 8.6.2024
Każdy z zapachów jest rewelacyjny. Trudno wybrać ten najpiękniejszy! Dla mnie JaLu, ale każdy znajdzie z pewnością swój.
5
JK Avatar of author | 7.6.2024
Super zapachy
5
KO Avatar of author | 7.6.2024
Najlepsze perfumy do prania, duży wybór zapachów. Perfumy bardzo długo trzymają się na ubaniach. Od teraz będę używać tylko tych perfum. Polecam wszystkim gorąco.
5
JK Avatar of author | 7.6.2024
super zapachy bede zamawiać regularnie
5
MC Avatar of author | 6.6.2024
Bardzo zadowolona . Ręczniki pachną pięknie .
5
JK Avatar of author | 6.6.2024
Przepiękne zapachy, na pewno będę nie raz wracała
5
A Avatar of author | 5.6.2024
Czerwona saszetka najlepsza, polecam
5
AK Avatar of author | 5.6.2024
Przepiękne zapachy, jeden lepszy od drugiego.Nie zamienię na żadną inną markę!
5
MK Avatar of author | 2.6.2024
Płyn jest bardzo dobry .Pięknie pachnie I dosyć długo pozostaje na praniu.Na razie szukam swojego zapachu .
5
Avatar of author | 31.5.2024
Zapachy które nie mają końca 👍
5
AC Avatar of author | 31.5.2024
jestem zachwycona, zapachy cudne, polecam!
5
TG Avatar of author | 31.5.2024
Oczywiście, jest to kolejny zakup tych zapachów. I raczej do innych już nie wrócę. Długo utrzymujący się zapach robi wrażenie. Polecam na 100 %.
5
KR Avatar of author | 30.5.2024
Zapachy perfum do prania są obłędne, długo utrzymują się na ubraniach. Polecam👍
5
KG Avatar of author | 30.5.2024
Zapachy fantastyczne. WSZYSTKIE. Nie wrócę już do standardowych płynów. Ubrania pięknie pachną, zapach utrzymuje się bardzo długo. W garderobie cudownie pachnie. Pościel, ręczniki, zasłony... obłęd. To nie tylko perfumy do tkanin. To obłędny zapach w całym domu. Polecam. Nie zastanawiajcie się. Naprawdę warto.
5
K Avatar of author | 30.5.2024
Są to piękne zapachy, które długo się utrzymują.
5
ZM Avatar of author | 30.5.2024
Zapachy piękne, rewelacja
5
EK Avatar of author | 29.5.2024
zapachy piękne, długo utrzymują się na ubraniach, pachnie całe mieszkanie podczas suszenia. Każdy mój znajomy któremu poleciłam jest zadowolony. co jakiś czas wracam do was.
5
AT Avatar of author | 23.5.2024
Tak jest rewelacyjny. Zapachy są przepiękne 😍
5
MM Avatar of author | 21.5.2024
Tak bardzo ładne zapach szczególnie zielony niebieski i czarny
5
MK Avatar of author | 19.5.2024
Zestaw dla niezdecydowanych😅. Idealny do przetestowania, który z zapachów zostanie w domu na dłużej.
5
KM Avatar of author | 18.5.2024
Jestem bardzo zadowolona - nie wierzyłam, że wystarczy zaledwie 5ml produktu na cały wsad pralki. Teraz nie mam wątpliwości. Zapach rozwieszonego prania wypełnia cały dom. Zapachy są trwałe. Na pewno wrócę do sklepu PUELLA.
5
AS Avatar of author | 16.5.2024
Tak , jestem bardzo zadowolony.
5
WJ Avatar of author | 15.5.2024
Tak
5
AP Avatar of author | 4.5.2024
Produkty naprawdę godne polecenia , zapachy piękne i przyjemne 😊
5
AC Avatar of author | 3.5.2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu zapachy piękne ,polecam
5
MK Avatar of author | 1.5.2024
Warte sprawdzenia. Jedne lepsze drugie gorsze zapachy, ale zalezy od upodobań my po 3 probce już mamy swoj typ. Zobaczymy na końcu napewno coś zamowimy
5
WB Avatar of author | 1.5.2024
Super bardzo polecam
5
JA Avatar of author | 25.4.2024
Fajne próbki można sobie wybrać swój ulubiony zapach pięknie pachnie w całym mieszkaniu
5
BD Avatar of author | 25.4.2024
Jestem bardzo zadowolona z próbek, które zakupiłam. Poleciła mi koleżanka. Na razie wypróbowałam 3 zapachy. Wszystkie , jak dotąd mi odpowiadają. Pachnie cudownie w całym domu, a zapach utrzymuje się na ubraniach bardzo długo. Trudno mi będzie zdecydować się na konkretny zapach. Na pewno dokonam ponownego zakupu.
5
MG Avatar of author | 25.4.2024
Tyle opinii co ludzi ale jak dla mnie jest super❤️ Przy pierwszym praniu jednak gdy dostałam próbki za dużo wlałam do pralki i pachniało w całym domu ( a wcale mały nie jest)aż za bardzo, więc teraz daje mniej. Jest tylko mały problem..nie mogę się zdecydować który lepszy zapach... więc napiszę że po prostu WSZYSTKIE 🥰
5
NS Avatar of author | 24.4.2024
Produkt doskonały, zapachy piękne I trwałe...
5
DR Avatar of author | 24.4.2024
Jestem zadowolona,zapach długo się utrzymuje
5
DP Avatar of author | 15.4.2024
Jestem zadowolona z produktu. Zapach utrzymuje się długo.
5
AK Avatar of author | 14.4.2024
Zapachy piękne, bardzo trwałe. Każdy może wybrać coś dla siebie. Zapach utrzymuje się nawet po kolejnym praniu. Polecam. Mnie urzekła Quinka.
5
BP Avatar of author | 9.4.2024
Piękne i bardzo trwałe zapachy. Pranie bardzo długo zachowuje świeżość i piękny zapach. Polecam
5
EI Avatar of author | 5.4.2024
Wszystkie zapachy perfumy do prania są piękne, trudno wybrać faworyta. Zapach utrzymuje się długo na ubraniach, a przy tym nie jest męczący i zbyt silny. Zdecydowanie polecam produkt.
5
ŁG Avatar of author | 5.4.2024
Mega mega mega polecam, zapachy sa niesamowite,bardzo długi czas utrzymują zapach na ubraniach, to jest produkt którego szukałem od dawna, nic nie pobije intensywności tych produktów 😊😊😊
5
MR Avatar of author | 5.4.2024
Genialne zapachy. Bialy „Frayo” jak dla mnie mistrzostwo. Bardzo długo utrzymają się na praniu mając intensywny zapach przez bardzo długi okres czasu. Rozesłałem próbki znajomym i podzielają opinię o produkcie aczkolwiek każda z osób wybrała inny zapach. Polecam
5
AS Avatar of author | 4.4.2024
Kupując byłam nastawiona niezbyt pozytywnie ale te probki to jest rewelacja żadne Płyny się nie umywają do nich zapachy sa śliczne tylko jeden mi się nie spodobał ale To kwestią gustu. Pranie dlugo pachnie. A jak się używa suszarki do ubrań to ten zapach rozchodzi się po domu jeatem bardzo zadowolona. I naprawdę polecam bo są wydajne nie trzeba dużo lać.
5
MK Avatar of author | 4.4.2024
Polecam, piękne i długotrwałe zapachy
5
KS Avatar of author | 3.4.2024
Najpiękniejsze zapachy do prania jakie kiedy kolwiek mialam❤️
5
MB Avatar of author | 3.4.2024
Piękne zapachy,intensywne i długoo się utrzymują.
5
BN Avatar of author | 2.4.2024
Bardzo jestem zadowolona ,kupiłam próbki i każdy bardzo ładny ,więc postanowiła zamówić sobie większe opakowanie 😊😊
5
AK Avatar of author | 2.4.2024
Jestem mega zaskoczona ,oczywiście pozytywnie.Zqpachy piękne i w dodatku trwałe,świerze.Po kilku dniach w szafie nadal pięknie pachną.
5
MU Avatar of author | 2.4.2024
Tak,dlugo pachnie
5
M Avatar of author | 2.4.2024
Polecam serdecznie zapachy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie według swoich upodobań ;)
5
BD Avatar of author | 1.4.2024
Nie byłam do końca przekonana czytając opinie, ale stwierdziłam, że wypróbuję. Jestem mega zadowolona z efektów. Zapach naprawdę utrzymuje się długo na ubraniach. Tydzień przed świętami wyprałam firanki i zasłonki, zastosowałam do płukania jeden z zapachów z pakietu próbnego - pachnie w domu do tej pory. Rewelacja. Następny zakup już w większych opakowaniach!!!
5
AW Avatar of author | 31.3.2024
Polecam . Wszystkie są piękne nie umiem wybrać. Pachnie w całym domu a ubrania mega ❤❤❤. Polecam
5
JP Avatar of author | 29.3.2024
Bierzcie, nie zastanawiajcie się, zapachy są cudowne, polecam
5
JK Avatar of author | 29.3.2024
Bardzo polecam produkt, nie mam jeszcze ulubionego zapachu, jestem w fazie testowania.Tym bardziej że już kupowałam dwa razy
5
MB Avatar of author | 28.3.2024
Świetne zapachy. Zielony jest moim zdecydowanym faworytem. Po wypraniu zasłon w caly mieszkaniu juz 3 dzien unosi sie cudowny zapach
5
MB Avatar of author | 27.3.2024
Bardzo, to już kolejny raz kupuję
5
A Avatar of author | 27.3.2024
Te zapachy swieże są mega! Na słodkie trzeba byc amatorem, mocno lukrowe. Świeże zamawiam pełnowymiarowe. Polecam!
5
TS Avatar of author | 26.3.2024
Warte swojej ceny, te 5ml naprawdę daje radę na pełną pralkę. Pachnie intensywnie i zwraca uwagę innych
5
EP Avatar of author | 26.3.2024
Piękne zapachy, nie wiem który jest najlepszy, bo każdy ma w sobie coś niesamowitego i długo się utrzymują, na pewno jeszcze zamówię, polecam!
5
AD Avatar of author | 25.3.2024
Kupuję ten zestaw kolejny raz i potwierdzam - nie ma sobie równych!! Pięknie i długo pachnie! Polecam!!
5
JK Avatar of author | 24.3.2024
Te próbki dosłownei odmieniły moje życie! Już nie chodzi tylko o pranie... cały dom pięknie pachnie, wszyscy Goście pytają się co to za zapach! Zestaw swietny żeby przetestować zapachy. Ja znalazłam już swoich ulubieńców i zamawiam pełnowymiarowe !
5
AP Avatar of author | 24.3.2024
Tak ,pranie pięknie i długo pachnie.Poleciłam juz koleżankom, które również są bardzo zadowolone.
5
JM Avatar of author | 24.3.2024
Tak piękne zapachy każdy jeden polecam
5
I Avatar of author | 23.3.2024
Rewelacyjny produkt, obsługa szybka i bezproblemowa. Polecam
5
PH Avatar of author | 22.3.2024
Produkt spełnia swoje oczekiwania. Jest mega, każdy zapach , super pachnie pranie... polecam serdecznie Napewno po nie wrócę kolejny raz ❤️🥰
5
ML Avatar of author | 22.3.2024
Tak ,pranie pięknie pachnie
5
MP Avatar of author | 22.3.2024
Wypróbowałam i na pewno będę zamawiać perfumki. Polecam!
5
JG Avatar of author | 22.3.2024
Jestem bardzo zadowolona zapachy są piękne i przyjemne
5
JK Avatar of author | 21.3.2024
Polecam.
5
J Avatar of author | 21.3.2024
super
5
SW Avatar of author | 21.3.2024
Wszystkie zapachy są genialne 🤩
5
KM Avatar of author | 20.3.2024
Extra produkty przepiękne i trwałe zapachy
5
MG Avatar of author | 20.3.2024
Jestem bardzo zadowolona! Ubrania pięknie pachną. Polecam serdecznie, bo warto.
5
MK Avatar of author | 20.3.2024
Testuję próbki, ale już pierwszy losowy wybór był pięknie pachnący. Ciekawa jestem kolejnych zapachów.
5
M Avatar of author | 20.3.2024
Perfumy pachną przepięknie przy tym są bardzo intensywnie i trwałe. Zapach czuć w całym domu. Polecam.
5
KN Avatar of author | 20.3.2024
Piękne zapachy, długo się utrzymują. Pachnie nie tylko pranie ale całe mieszkanie! Zdecydowanie polecam
5
AB Avatar of author | 20.3.2024
Bardzo jestem zadowolona z zakupu zapachy piękne trudno wybrać ulubiony mała ilość a tak wiele zapachu i super trwałość zapachu dziękuję
5
KM Avatar of author | 20.3.2024
Super trwałe zapachy ♥️🥹
5
EK Avatar of author | 20.3.2024
Super zapachy , na razie wypróbowałam 2 próbki , ale zapach obłędny 🙂
5
ED Avatar of author | 20.3.2024
Zakupiłam już 4 zestawy próbek perfum do prania. Są tak piękne, że trudno się zdecydować na jeden zapach. Po pierwszym praniu spotkał mnie na korytarzu sąsiad z góry i zapytał, co tak intensywnie pięknie pachnie na całą kamienice? Polecam w 100%.
5
RK Avatar of author | 20.3.2024
Bardzo 😊👏
5
KR Avatar of author | 20.3.2024
Piękny mocny zapach unoszący się po całym domu. Pranie wysuszone w suszarce pięknie pachnie! Kupisz próbkę i nie będziesz się mógł już odkochać. idealne do prania pościeli, która długo zachowuje piękny zapach.
5
M Avatar of author | 19.3.2024
Zielony perfum Double Y jest obłędnie świeży 🥰. Zapach roznosi się po całym domu….a to już kilka ładnych dni po praniu. Jest nieziemsko trwały, aż chce się otulać tą świeżością. Ten zapach najbardziej przypadł mi do gustu i mojej rodzinie ☺️. Na pewno zamówię pełnowymiarowy produkt. Polecam w 100%.
5
MH Avatar of author | 19.3.2024
Zapachy są Mega niewiadomo który piękniejszy wszystkie są cudowne. Polecam z całego serducha nie pożałujesz jak zapach poczujesz ❤️🔥
5
MP Avatar of author | 18.3.2024
Zakochałam się w tych perfumach. Wszystkie zapachy są piękne. Trudno wybrać jeden. Każdy ma coś w sobie. Od dawna nie używam innych produktów. Tylko Puella!
5
JM Avatar of author | 17.3.2024
Na razie wypróbowałam zapach czerwony. Jest naprawdę bardzo ładny i trwały. Polecam.
5
S Avatar of author | 15.3.2024
Uprałam, powiesiłam a w domu pachnie jak by ktoś perfumy rozpylił. Przy prasowaniu ubrań zapach bardzo mocny, przyjemny. Mega!
5
AG Avatar of author | 13.3.2024
Wypróbowałam tylko jedną próbkę, a już je pokochałam 😁 cudowny zapach w całym domu, a płaszczyk pachnie cały czas tak samo mimo noszenia go już 2 tydzień
5
KS Avatar of author | 13.3.2024
Zapachy to magia, pięknie pachnąca magia :) aż trudno zdecydować się który zapach skradł moje serce bo wszystkie są cudowne.
5
EK Avatar of author | 12.3.2024
Najpiękniejsze i najtrwalsze zapachy . Dlugo się utrzymują jak najlepsze perfumy. Nigdy już nie kupię innego. Rewelacja 🤗😘
5
AM Avatar of author | 12.3.2024
Bardzo piękne zapachy .Produkt wydajny a co za tym idzie ekonomiczny🙂
5
Avatar of author | 12.3.2024
Petarda,ogromna feria pięknych zapachów które utrzymują się na ubraniach bardzo długo.Polecam z całego serca❤️
5
NS Avatar of author | 11.3.2024
Bardzo polecam te zapachy. Zamówiłam sobie próbki, żeby zdecydować, który zapach najlepszy, ale ciężko wybrać, bo wszystkie pachną wspaniale. Sklep poleciła mi teściowa z Czech, bo za każdym razem przyjeżdżając do niej czułam, że jej ubrania pachną wspaniale i zapach utrzymuje się bardzo długo. Teraz tylko muszę wybrać zapach aby zamówić duża butelkę. Polecam!
5
AP Avatar of author | 8.3.2024
Dzięki tym perfumom do prania w końcu polubiłam robić pranie i nie jest to mój przykry obowiązek, ponieważ za każdym razem wyciągam inaczej, ale jakże pięknie pachnące ubrania, niczym najdroższe perfumy. Próbowałam już różnych produktów i polskich i zagranicznych marek, ale żaden ze środków nie pachniał tak dobrze i tak długo jak perfumy do prania marki Puella 😍 Ciężko zdecydować się na jeden konkretny zapach, bo wszystkie przepięknie pachną, za każdym razem można używać innego produktu, jednak moim faworytem jest żółty zapach ❤ Na pewno zakupię jeszcze pełnowymiarowe perfumy do prania dla siebie i dla moich znajomych, którym również podobały się zapachy i też chcą je kupić z mojego polecenia.
5
AB Avatar of author | 7.3.2024
Jestem bardzo zadowolona. Zapachy są cudowne. Niebieskim chcę żeby mój dom pachniał cały czas ❤️
5
MB Avatar of author | 7.3.2024
Super produkty przepiękne i trwałe zapachy
5
Avatar of author | 7.3.2024
Śliczne zapachy długo trwałe i jak w domu ładnie pachnie serdecznie polecam
5
DD Avatar of author | 7.3.2024
Te perfumy do prania to moje odkrycie roku:) próbowałam różnych produktów do płukania polskich,niemieckich czy włoskich,ale dopiero puella ma to czego szukałam:piękne zapachy,które utrzymują się bardzo długo. Zapach "frayo" to jakieś mistrzostwo! Gorąco polecam 🩷🩷 a probeczki dotarły do mnie ekspresowo!
5
PJ Avatar of author | 7.3.2024
Niespodziewalam się że tak mała ilość płynu starczy na w pełni załadowaną pralkę. Nie tylko pranie ale całe mieszkanie pięknie pachnie . Polecam jak najbardziej.
5
BR Avatar of author | 7.3.2024
Zapachy obłędne, długo utrzymują się na odzieży. Polecam
5
KB Avatar of author | 6.3.2024
Jestem bardzo zadowolona! Mega pachnie nie tylko pranie ale całe mieszkanie . Warto podarować sobie odrobinę luksusu!! Polecam I chcę więcej!
5
DK Avatar of author | 5.3.2024
Piękne i intensywne zapachy polecam
5
MP Avatar of author | 5.3.2024
Bardzo fajny produkt, różnorodność zapachów które utrzymują się bardzo długo. Pranie pachnie dłuższy czas nawet podczas przechowywania w szafie a ubrania w trakcie noszenia pachną jak drogie perfumy z perfumerii. Polecam 😊
5
NW Avatar of author | 4.3.2024
Tak,jestem zadowolona! Bardzo fajne i wyraziste zapachy, długo utrzymują się na tkaninie(odzieży)ale mam jeden problem:nie umiem się zdecydować na "ten jedyny",bo wszystkie są wspaniałe 🤭
5
KD Avatar of author | 4.3.2024
Zapachy są ekstra :) nam przypadł najlepiej kolor różowy iżółty reszta też niczego sobie. Ubrania miękkie i pachnące , a spać pod pościelą wyprana w tym płynie to mega.
5
BG Avatar of author | 2.3.2024
Polecam produkty wszystkie pięknie pachną,nie mogę się zdecydować który wziąć na stałe,więc będę używać co butelkę inny 😀
5
MO Avatar of author | 1.3.2024
Tak jestem bardzo. Bardzo podoba mi się kolor żółty. Zapach bardzo ladnie pachnie i jest trwały .
5
ER Avatar of author | 1.3.2024
Super zapachy. Na razie wypróbowałam 4 z nich i wygrywa żółty!!! Zapach w łazience i w całym domu ❤️
5
AW Avatar of author | 29.2.2024
Jestem bardzo zadowolona, zapach bardzo długo się utrzymuje, pachnie w całym domu 🥰 córce też się spodobały, więc zamówie i dla niej, napewno bede kupować ❤️
5
BG Avatar of author | 29.2.2024
Zapachy ładne polecam bardzo 👍
5
Avatar of author | 29.2.2024
Zapachy są piękne 😍 nie tylko na ubraniach ale pachnie cały dom. To jest to czego mi brakowało! Poczucie , że rzeczy , które wyprałam są na prawdę świeże , czyste i pięknie pachnące . Dzięki Puelli wiosna zawitała u nas w domu dużo szybciej i na stałe 🌷🌷🌷
5
NM Avatar of author | 29.2.2024
Bardzo polecam, super płyny piękny zapach i długo utrzymujący się efekt 😍
5
Avatar of author | 29.2.2024
Świetny produkt. Mała ilość a duża intensywność. Wydajny, wyjatkowy. A który wybrać? Ciężki wybór, wszystkie mają coś w sobie ; )
5
MK Avatar of author | 29.2.2024
Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, super zapach, które utrzymują się kilka dni. Płyny mają tak piękne zapachy, że trudno zdecydować się na ten ulubiony, bo wszystkie takie są 🙂 W domu pachniało jak w perfumerii Douglas, polecam z czystym sumieniem.
5
AB Avatar of author | 29.2.2024
Jestem w szoku,nie spodziewałam się tak pięknych i intensywnych zapachów :)
5
PK Avatar of author | 28.2.2024
Swietny, trwały zapach.
5
MG Avatar of author | 28.2.2024
Jestem bardzo zadowolona.Zapach obłędny i długo się utrzymuje.Polecam.
5
MR Avatar of author | 28.2.2024
Tak jestem zadowolona. Piękne zapachy.
5
LS Avatar of author | 28.2.2024
niebieski i zielony z tych dwóch stawiam na zielony Polecam tkaniny pięknie pachna a opakowanie sprawdza sie jako zapach do szafy
5
JS Avatar of author | 28.2.2024
Kolejny raz zamówiłam płyny , bowiem pranie pieknie pachnie i długo utrzymuje się na ubraniach .Dodatkowy plus za profesjonalną i szybką wysyłkę . Polecam.
5
MM Avatar of author | 28.2.2024
Jedyny taki produkt na rynku Wysoka jakość, olbrzymia trwałość i intensywność zapachu Wspaniały produkt, wart swojej ceny
5
JT Avatar of author | 28.2.2024
Świetnie, że jest możliwość przetestowania produktu przed zakupem jego pełnej wersji. Na chwilę obecną sprawdziłam czerwony i niebieski zapach - czerwony skradł moje serce. Ubrania naprawdę ładnie pachną, robienie prania stało się przyjemnością.
5
MD Avatar of author | 28.2.2024
Super płyny a zapachy jeszcze bardziej extra polecam, ciężko zdecydować się na konkretny :)
5
MK Avatar of author | 28.2.2024
Jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się tak pięknych i intensywnych zapachów. Cudo 😍
5
L Avatar of author | 28.2.2024
Jestem bardzo zadowolona. Zapachy są świetne. Bardzo aromatyczne, pachną dlugo. W sumie pachnie cala przestrzen wokół suszącego się prania. Szczerze? Aż chce się robic kolejne pranie. :) Ciekawe kompozycje, niebanalne. Uzależniające. Dostawa ekspresowa.
5
MW Avatar of author | 28.2.2024
Polecam. Bardzo fajny pomysł z próbkami, bo można sobie dobrać odpowiedni zapach. Pranie pachnie długo.
5
AS Avatar of author | 27.2.2024
Piękny, długotrwały zapach
5
GK Avatar of author | 27.2.2024
Jestem zadowolona. Pranie pięknie pachnie i jest mile w dotyku. Zapach trwały. Polecam.
5
W Avatar of author | 27.2.2024
Polecam, pięknie i długo pachnie wszystko co wypralam. Próbki otrzymałam bardzo szybko.Polecam
5
Avatar of author | 27.2.2024
Każdy znajdzie tu zapach dla siebie ! Ja znalazłem mój idealny EmiJa! Bardzo intensywny zapach, który długo się utrzymuje. Polecam!
5
AC Avatar of author | 27.2.2024
Po użyciu kilku próbek jestem zachwycona, moje pranie nigdy tak pięknie nie pachniało, mimo, iż używałam płynów do płukania wiodących marek. Zarówno po suszeniu na świeżym powietrzu jak i w domu pranie jest przyjemnie miękkie i pachnące. Po kilku dniach pościel nadal pachnie pięknie. Każdy zapach jest cudny i nie umiałabym zdecydować się na jeden z nich. Aktualnie najlepszy produkt jaki używałam, jest wart swojej ceny. Polecam serdecznie!!
5
M Avatar of author | 27.2.2024
Byłam wręcz zaskoczona intensywnością i długotrwałością zapachu jaki się utrzymuje na wypranych ubraniach. Naprawdę polecam!!
5
JG Avatar of author | 27.2.2024
POLECAM!!!. Piękne i trwałe zapachy. Błyskawiczna dostawa.
5
KC Avatar of author | 27.2.2024
Szybka dostawa zapachy ładne super pachnące trzeba zamówić większe teraz. Polecam i warto sprawdzić resztę produktów.
5
IG Avatar of author | 27.2.2024
Bardzo ładne zapachy najlepszy kolor zielony;)
5
SL Avatar of author | 27.2.2024
Ciężko się zdecydować na jeden zapach bo wszystkie są cudowne. Na pewno każdy znajdzie swój zapach - mój to Emi Ja :) . Polecam
5
BJ Avatar of author | 26.2.2024
Uwielbiam. Wszystkie zapach piękne. Podczas suszenia pachnie w calym domu. Bardzo długo się utrzymują nawet po treningu na siłowni. Polecam
5
AD Avatar of author | 26.2.2024
Przepiękne. Bardzo mała ilość płynu jest wystarczająca aby pranie było zmiękczone i pachnące...i to jak pachnące...bajka..pachnie w całym domu kiedy pranie się suszy, a potem jeszcze długo po praniu w szafie. Polecam serdecznie. Na pewno kupię ponownie.
5
SR Avatar of author | 25.2.2024
Bardzo piekne zapachy. Blyskawiczna dostawa.
5
AO Avatar of author | 24.2.2024
Bardzo jestem zadowolona
5
AD Avatar of author | 24.2.2024
Mega zapach szczególnie bialy,czerwony oraz zielony.
4
BF Avatar of author | 24.2.2024
pachy mega polecam.z całego serca pozostanę fanką
5
DS Avatar of author | 24.2.2024
Szybka dostawa i intensywny zapach prania. Polecam
5
SW Avatar of author | 24.2.2024
Piękne zapachy napewno kupię więcej 😉
5
AR Avatar of author | 23.2.2024
Doceniam możliwość wypróbowania, dzięki temu wybrałam trzy ulubione.
5
ZW Avatar of author | 23.2.2024
Szybka dostawa, zapachy piękne i intensywne, zwłaszcza Queenka przypadła mi do gustu :)
5
JD Avatar of author | 23.2.2024
Błyskawiczna dostawa - zgodna z zamówieniem.
5
IP Avatar of author | 23.2.2024
Piękne zapachy które bardzo długo i intensywnie się utrzymuja
5
MW Avatar of author | 23.2.2024
Polecam!
5
ML Avatar of author | 23.2.2024
Z całego serca polecam. Piękne zapachy które długo się utrzymują
5
SC Avatar of author | 23.2.2024
Ślicznie pachnie w całym domu,polecam w 100%
5
KP Avatar of author | 23.2.2024
Piękny, trwały zapach. Zaryzykowałem i warto było zaufać. Polecam serdecznie :)
5
BP Avatar of author | 22.2.2024
Polecam, zapachy są porostu bajkowe!!!!
5
Avatar of author | 22.2.2024
Polecam z całego serca❤️❤️❤️zapach obłędny.pachnie pranie i przy okazji cały dom.zamawialam 3 razy i napewno będzie kolejny raz😊😊👍👍
5
MM Avatar of author | 22.2.2024
Jestem zadowolona---zapachy bardzo intensywne. Pachnie w całym domu.
5
KW Avatar of author | 22.2.2024
Mega ! Super zapachy 🌸🌸
5
ES Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy utrzymują się długo i piękne pachną !
5
MJ Avatar of author | 22.2.2024
Płyny bardzo intensywnie pachna .Polecam bo warto kupić.
5
EZ Avatar of author | 22.2.2024
Fajny zestaw.Piękne zapachy które czuć w całym domu.Jestem zadowolona i z miłą chęcią mogę zachęcić do zakupu.Polecam warto.
5
PM Avatar of author | 22.2.2024
Wyjątkowe perfumy do płukania tkanin o wspaniałym zapachu utrzymującym się na ubraniach znacznie dłużej niż klasyczne płyny do prania. Zapach czuć także w całym domu. Bardzo długo i skutecznie uwalniają swój zapach. Tkaniny są miękkie, zyskują nowe życie, a przy tym perfumy ułatwiają prasowanie. Mi najbardziej przypadł do gustu zapach zielony Double Y i niebieski EmiJa. Chociaż zapachy biały Frayo, złóty JaJu też są piękne. Najbardziej mocne i najbardziej intensywne zapachowo są kolory czerwony Queenka i różowy Frist Dream. Myślę , że to zapachy dla wybranych ceniących mocny, intensywny a zarazem odchodzący od codzienności zapach. Pozdrawiam.
5
SP Avatar of author | 22.2.2024
Jestem zachwycona zapachem perfum. Nie moge się zdecydować, który mi się podoba najbardziej, dlatego kupuję wszystkie zapachy :)
5
H Avatar of author | 22.2.2024
piękne i trwałe zapachy!
5
AB Avatar of author | 22.2.2024
Jestem mega zadowolony. Piękne aromaty . Trafione kompozycje . Zapach utrzymuje się nawet po wysuszeniu prania.
5
SB Avatar of author | 22.2.2024
polecam , super zapachy długo utrzymują się
5
Avatar of author | 22.2.2024
Piękne zapachy i długo się utrzymują
5
MG Avatar of author | 22.2.2024
Piękne zapachy a najładniejszy dla mnie to Doyble Y i First Dream
5
MW Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy obłędne . Wręcz uzależniające . Dom ubrania . Cała szafa pachnie PUELLA : aż nie do uwierzenia że tak mała ilość produktu może działać takie cuda . Poleciłam znajomym w pracy poleciłam domownikom . I zawsze jak ktoś jest u mnie nie omieszkam się pochwalić tak pięknym zapachem . Wystarczy że wyjmę z szafy ubranie wypłukane w puelli . Wszyscy są w szoku że tak pięknie może pachnieć . Polecam polecam i jeszcze raz polecam
5
EZ Avatar of author | 22.2.2024
jestem zadowolona polecam zapachy piękne ocena na 5
5
MS Avatar of author | 22.2.2024
Zamówiłam pakiet testowy co polecam każdemu! Można wybrać swój ulubiony zapach sprawdzając bezpośrednio w użyciu, a nie jak to zwykle bywa wąchając płyny z buteleczki. Pięknie pachną, a co ważne - zapach utrzymuje się na ubraniach. Produkt jest naprawdę wydany.
5
WO Avatar of author | 22.2.2024
Bardzo ładne i trwałe zapachy.Polecam z czystym sumieniem ❤️
5
JM Avatar of author | 22.2.2024
Jestem bardzo zadowolona gdyż mogłam wybrać zapach dla siebie,biały trafił w mój gust jest przepiękny utrzymuję się na ubraniach pościeli, kocach bardzo długo,polecam,myślę że w większych pojemnościach zapach będzie też tak samo intensywny
5
JS Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy ładne, długo się utrzymują i nie ma śladów na ciemnych ubraniach. Wydajne.
5
W Avatar of author | 21.2.2024
Płyny pachną rewelacyjnie, próbowałam się zdecydować na ulubiony zapach ale już zrozumiałam że do pełni szczęścia muszę mieć wszystkie
5
AG Avatar of author | 21.2.2024
Zapachy cudowne, długo utrzymują się na wypranych rzeczach. Nie spodziewałam się takiego efektu dla mnie najpiękniejszy zapach to zielony. Jestem zachwycona.
5
IM Avatar of author | 21.2.2024
Super, ubrania nabrały mięsistości.
5
DK Avatar of author | 21.2.2024
Wszystkie zapachy są piękne i trwałe. Serdecznie polecam
5
JK Avatar of author | 21.2.2024
Perfumy do prania są piękne a ubrania pachną tak mocno, że nie trzeba używać perfum. Próbka, która powinna być jednorazowa starcza mi na 2 prania, zapach jest tak intensywny, że nie muszę używać więcej. Polecam z czystym sumieniem!
5
PT Avatar of author | 21.2.2024
Pięknie pachną i dom pięknie pachnie Polecam w 100% :)
5
AS Avatar of author | 21.2.2024
Bardzo !
5
KW Avatar of author | 20.2.2024
Próbki perfum do prania - rewelacyjne zapachy .Pranie pachnie w całym domu Szczerze polecam ten produkt. Jest super Oceniam 10 na 10
5
Avatar of author | 20.2.2024
Super zapachy, trudno zdecydować który najładniejszy. Pachnie w całym domu przez dłuższy czas po praniu
5
JD Avatar of author | 20.2.2024
Piękne zapachy, czuję się w domu jakbym była otoczona kwiatowym ogrodem zapachów.
5
AW Avatar of author | 20.2.2024
Jestem mega zadowolona! Biały pachnie obłędnie, a zapach utrzymuje się naprawdę długi czas. Polecam z całego serducha!
5
Avatar of author | 20.2.2024
jestem zachwycona ;)
5
MP Avatar of author | 20.2.2024
Jestem zadowolona. Pieknie pachną.polecam
5
IK Avatar of author | 19.2.2024
Super nie spodziewałam się takiego efektu
5
EW Avatar of author | 19.2.2024
Nareszcie znalazłam płyn, który utrzymuje się długo na ubraniach. Super.
5
BS Avatar of author | 19.2.2024
Polecam zapachy są super. 10 na 10.
5
BB Avatar of author | 19.2.2024
Super zapachy długo się utrzymują godne polecenia
5
KM Avatar of author | 19.2.2024
Super zapachy długo się utrzymują
5
IJ Avatar of author | 18.2.2024
Zapachy są przepiękne, polecam z całego serca.
5
MG Avatar of author | 18.2.2024
Świetne zapachy! Każdy inny, ale intensywne i długotrwałe :)
5
MF Avatar of author | 18.2.2024
Wspaniałe zapachy utrzymujące się bardzo długo , i co najważniejsze nie uczulają .
5
AJ Avatar of author | 18.2.2024
Polecam .rewelacyjne zapachy
5
AB Avatar of author | 18.2.2024
Mega zapachy. Pachnie cały dom. Są świetne. Zapachy urzekające. Polecam. Na pewno jeszcze kupię.
5
WM Avatar of author | 17.2.2024
Jestem bardzo zadowolony, zapachy super, długo zapach utrzymuje się na ubraniach
5
AG Avatar of author | 17.2.2024
Jak najbardziej jestem zadowolona. Nieziemski zapach. Super
5
D Avatar of author | 17.2.2024
Dzisiaj prałam z zielonym płynem i taktycznie zapach super pachnie w całym domu napewno kupię jeszcze raz i oczywiście polecam, polecam, polecam 👍☺️
5
RM Avatar of author | 17.2.2024
Pachną przepięknie 😍 już nigdy ich nie zamienię na żadne inne!
5
K Avatar of author | 17.2.2024
Jestem w pełni zadowolony z efektu
5
WK Avatar of author | 17.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z produktu
5
DD Avatar of author | 16.2.2024
Super produkt,wszystko pachnie doskonale
5
E Avatar of author | 16.2.2024
Zapachy są świetne. Polecam
5
JP Avatar of author | 16.2.2024
Wszystkie ładnie pachną, ale już chyba mam ulubiny zapach. Polecam
5
AR Avatar of author | 16.2.2024
Bardzo jestem zadowolona piękne zapachy napewno będę polecać wasz sklep 😘
5
MM Avatar of author | 16.2.2024
Tak jestem zadowolona jak wyciągam pranie z suszarki nadal pachnie a wszafie jaki zapach,naprawdę długo się trzyma polecam
5
BZ Avatar of author | 16.2.2024
Super, piękne zapachy, jeden zapach piękniejszy od drugiego. Polecam niezdecydowanym
5
MP Avatar of author | 16.2.2024
Rewelacyjne zapachy. Pachnie w całym domu. Nawet mój mąż zainteresował się co tak pachnie. Zakupię na pewno kolejny raz. Polecam z całego serca.
5
P Avatar of author | 16.2.2024
Rewelacja! Przepięknie pachną ubrania, a nawet całe mieszkanie! Najpiękniejsze perfumy do ubrań jakie miałam. Już zamawiam kolejne, tym razem większe opakowanie :)
5
AW Avatar of author | 16.2.2024
tak, zapach długo się utrzymuje
5
AS Avatar of author | 16.2.2024
Zapachy tak piękne, że ciężko się zdecydować na konkretny.
5
AP Avatar of author | 15.2.2024
Super zapachy
5
UC Avatar of author | 15.2.2024
Bardzo pięknie i długo trwałe zapachy. Ciężko się zdecydować na konkretny bo wszystkie świetne😁😁
5
MD Avatar of author | 15.2.2024
Tak bardzo. Super zapachy
5
Avatar of author | 15.2.2024
Polecam Super zapachy
5
PW Avatar of author | 15.2.2024
Super trwałe zapachy
5
JM Avatar of author | 15.2.2024
Pięknie pachnie!! Ubranie pachnie dalej nawet po schowaniu do szafy. Na pewno wrócę i po płyn do płukania i perfumy domowe
5
MS Avatar of author | 15.2.2024
Bardzo intensywne i wydajne zapachy. Zamówiłam probki, żeby przekonać się, który zapach najbardziej mi odpowiada. Potem na pewno zamówię butelkę pachącą tak, jak lubię
5
DD Avatar of author | 15.2.2024
Polecam! Ten zapach jest wszędzie
5
JS Avatar of author | 15.2.2024
Każdy zapach rewelacja. Pranie pachnące.
5
MW Avatar of author | 15.2.2024
Perfumy pachną pięknie i intensywnie, z pewnością po zakupie próbek zamówię kilka pełnowartościowych produktów :)
5
AR Avatar of author | 15.2.2024
Tak. Szczerze nie dowierzałam że zapach będzie aż tak intensywny. I zostałam bardzo miło zaskoczona. Odświeżacze powietrza w domu zaczęły być zbędne.Polecam z całego serca.
5
KJ Avatar of author | 15.2.2024
Jestem bardzo zadowolony z produktów. Piękne i długotrwałe zapachy
5
KR Avatar of author | 15.2.2024
Gorąco polecam ten produkt, przepiękne zapachy, czuć je w całym domu gdy zrobi się pranie. Na pewno kupię znowu :)
5
KK Avatar of author | 15.2.2024
Tak, zapachy spełniają swoje zadanie :) każdy piękny i ma coś w sobie
5
RZ Avatar of author | 14.2.2024
Tak, bardzo jestem zadowolona, w całym domu piękny zapach się unosi.
5
AA Avatar of author | 14.2.2024
Ciężko zdecydować który zapach jest faworytem...co próbkę miałam wrażenie że jest lepszy od poprzedniego...pokochałam je i chce więcej
5
MG Avatar of author | 14.2.2024
Tak jestem Moje ubrania dzięki zapachom puella przyjemnie się nosi
5
DM Avatar of author | 14.2.2024
Zamówiłam próbki cudownie pachną. Nie wiadomo, który zapach ładniejszy. Zapach utrzymuje się na długo na praniu a w całym mieszkaniu roznosi się piękny zapach. Serdecznie polecam
5
MG Avatar of author | 14.2.2024
Tak jestem zadowolona płyny bardzo ładnie pachną są super napewno będę korzystać z tych plynow
5
AD Avatar of author | 14.2.2024
Produkt jest po prostu rewelacyjny. Jedną z saszetek wykorzystałam do prania i płukania ręczników teraz pachnie nią cała szafa.
5
MS Avatar of author | 14.2.2024
BARDZO-ZAPACHY SWIETNA TRWAŁOSC SUUPER
5
KT Avatar of author | 14.2.2024
Niby małe,a pranie pachnie cudownie. Mąż nie chciał ściągać szlafroku 😂
5
AD Avatar of author | 14.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, narazie wypróbowałam 2 zapachy i przepięknie pachną, szczególnie ujął mnie zapach First Dream, zapach rozchodził się po całym domu. Jeszcze mam kilka saszetek do przetestowania zobaczymy który ładniejszy. Polecam komuś kto jeszcze nie wypróbował.
5
DJ Avatar of author | 14.2.2024
Oryginalne, niezwykle trwałe zapachy, dom pachnie Puellą!
5
MZ Avatar of author | 14.2.2024
Tak polecam Pranie pięknie
5
B Avatar of author | 14.2.2024
Zapachy pięknie pachną, utrzymują się na ubraniach przez dłuuuuugi czas, a do tego zapach roznosi się po cały domu w trakcie prania jak i po. Wystarczy niewiele produktu, a efekt wow. Polecam
5
EG Avatar of author | 14.2.2024
Super☺️
5
HM Avatar of author | 14.2.2024
Ślicznie pachną. POLECAM
5
AG Avatar of author | 14.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z produktów przepiękne zapachy i długo się utrzymują. Pranie stało się przyjemnością 😊
5
S Avatar of author | 14.2.2024
Super produkt polecam
5
MR Avatar of author | 14.2.2024
Pięknie pachnie w całym domu. Wystarczy dosłownie odrobina produktu (mam pralkę na 7 kg) i całe pranie pachnie już podczas prania w łazience, a potem, podczas suszenia w całym domu. Ubrania przyjemnie się nosi. Nie działa negatywnie na skórę (moje dzieci mają AZS i trochę się bałam, ale niepotrzebnie). Zdecydowanie wrócę po zakupy!
5
DK Avatar of author | 14.2.2024
Gorąco polecam
5
AB Avatar of author | 14.2.2024
Polecam
5
KT Avatar of author | 14.2.2024
Polecam pranie pachnie obłędnie a zapach długo się utrzymuje.
5
KR Avatar of author | 14.2.2024
Polecam dom pełen zapachu nie tylko ubrania
5
BN Avatar of author | 14.2.2024
Perfumy do prania PUELLA są świetne. Cudowny zapach utrzymuje się w łazience podczas prania jak również w szafie, gdzie wisi wyprana w perfumach PUELLA odzież. Produkt godny do polecenia. Ja zakochałam się !!!!! Jestem szczęściarą, bo je posiadam. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
EP Avatar of author | 14.2.2024
Polecam 🙂
5
JM Avatar of author | 14.2.2024
Piękne zapachy, po wypraniu odzieży zapach roznosi się w całym domu. Nie potrafię określić, który jest najlepszy - każdy ma inne nuty zapachowe, jest niepowtarzalny. Bardzo polecam!
5
Avatar of author | 14.2.2024
Zapachy super pranie pachnie fenomenalnie
5
EZ Avatar of author | 14.2.2024
Witam 😊Używałam wiele płynów, ale PUELLA są boooskie👌❤️Ps. Zużyłam prawie wszystkie próbki i powiem szczerze trudno się zdecydować😉Pozdrawiam 🤗
5
KW Avatar of author | 14.2.2024
Zestaw próbek to fajna opcja by poznać wszystkie zapachy. Jedna saszetka to odpowiednia ilość na jedno pranie. Ubrania po wyjęciu z pralki pięknie pachną, po suszeniu w suszarce zapach nadal jest wyczuwalny. Wszystkie zapachy są super, mi jednak najbardziej spodobał się zapach biały. Polecam 🙂
5
AK Avatar of author | 14.2.2024
Piękne zapachy, długo utrzymują się na ubraniach. Serdecznie polecam
5
K Avatar of author | 12.2.2024
Polecam, jestem MEGA zadowolona z próbek. Pranie na prawdę pachnie i utrzymuje się kilka dni. Wyprana narzuta na łóżko daje jakby popsikana perfumami :)
5
KP Avatar of author | 12.2.2024
Super polecam...pachną cudnie
5
KW Avatar of author | 11.2.2024
Bardzo przyjemne zapachy.
5
GJ Avatar of author | 11.2.2024
Polecam super zapachy i długo się utrzymuje zapach
5
AS Avatar of author | 10.2.2024
Jestem mile zaskoczona zapachem perfum. Pięknie pachną. Wystarczy odrobina a cały dom pachnie obłędnie. Nie żałuję zakupu. Polecam w 100%
5
MS Avatar of author | 10.2.2024
Polecam
5
AL Avatar of author | 10.2.2024
Jestem bardzo zaskoczona .Do tej pory żądny płyn do płukania aż tak długo nie utrzymywał się a ciuchy w szafie już tydzień pachną dalej 🤩
5
KK Avatar of author | 9.2.2024
Super polecam
5
MC Avatar of author | 8.2.2024
Super, polecam na 100%, zapachy bardzo trwałe👍
5
AS Avatar of author | 8.2.2024
Super! Polecam!
5
KW Avatar of author | 8.2.2024
Zapachy są piękne i bardzo trwałe. Nie przypuszczałam, że taka mała saszetka wystarczy na pełen załadunek pralki. A jednak! Gorąco polecam z uwagi na trwałość zapachu!👍👏🙂
5
BZ Avatar of author | 8.2.2024
Są cudowne POLECAM!!!!
5
BB Avatar of author | 8.2.2024
Jestem bardzo zadowolą,ubrania pięknie pachną ,zapach dlugo się utrzymuje.Na pewno polecę ten produkt znajomym i rodzinie🙂
5
AB Avatar of author | 8.2.2024
Tak, bardzo.W końcu moje pranie pachnie i cały dom przy okazji też.Mnie najbardziej podoba się kolor czerwony.
5
AT Avatar of author | 8.2.2024
niewielka ilość płynu a zapach długo utrzymuje się na wysuszonym praniu. Jednak są to perfumy a nie zwykły płyn. Warto zainwestować, zapachy są cudne. Polecam i namawiam wszystkich .
5
J Avatar of author | 7.2.2024
Piękne zapachy, długo sie utrzymują. Przetestowałam wszystkie próbki, składam zamówienie na większe butelki 2 ulubionych zapachów. Polecam.
5
BR Avatar of author | 7.2.2024
Coś cudownego, zapach rozchodzi się w całym domu, pachnie pięknie i długo, poleciłam już dalej i zamierzam wrócić po więcej ☺️
5
Avatar of author | 7.2.2024
Jestem zadowolona z zakupu, zapachy są obłędnie cudne i długo pachną, przyjemnie się chodzi w ubraniach o takich zapachach. Z Pewnością polecam produkt Puella
5
AD Avatar of author | 7.2.2024
Zapachy super. Polecam
5
DZ Avatar of author | 7.2.2024
Mega jestem zadowolona. Pięknie pachnie, aż przyjemnie się ubierać 😊
5
MC Avatar of author | 7.2.2024
Jest to wyjątkowy produkt, pranie pachnie cudownie i długo. Zapach roznosi się w całym domu. Polecam!
5
BS Avatar of author | 7.2.2024
Moje zadowolenie z tego produktu sięga zenitu. Piękny zapach po praniu jest odczuwalny nie tylko w łazience, ale i w całym mieszkaniu. Chętnie polecę rodzinie ten produkt, bo z pewnością nie wiedzą jakie cudowne zapachy proponuje na Puella.
5
I Avatar of author | 7.2.2024
Zapachy rewelacja. Długo czuć je na ubraniach. Wszystkie mi się podobają, trudno wybrać najlepszy.
5
ES Avatar of author | 6.2.2024
Jestem bardzo zadowolona. Pachnie po praniu w całym domu. Polecam!!!
5
S Avatar of author | 6.2.2024
Super zapachy. Mega długo pachną ubrania oraz cały dom. Polecam !
5
AM Avatar of author | 6.2.2024
Pranie pięknie pachnie, zapach unosi się w całym domu. Po wysuszeniu w suszarce ubrania nadal pięknie pachną.
5
A Avatar of author | 6.2.2024
Cudowne zapachy 🤗mój faworyt to Double Y - swiezy przyjemny, juz dawno tak Dobrze nie spalam po wypraniu poscieli:)
5
K Avatar of author | 5.2.2024
Perfumy Puella są chyba moim nowym ulubionym odkryciem! Ich świeży i długo utrzymujący się zapach sprawia, że moje ubrania pachną niesamowicie przez długi czas. Dodają one subtelnej elegancji i świeżości każdej upranej rzeczy. Po zastosowaniu przeze mnie 6 próbek, wszystkie zapachy tak pięknie pachną, że zdecydowanie ciężko się zdecydować które z nich wybrać w większej pojemności! Bez wątpienia polecam je każdemu, kto chce nadać swoim ubraniom niepowtarzalny zapach. Te perfumy do prania to absolutny must-have!
5
WW Avatar of author | 5.2.2024
Tak jestem bardzo zadowolony.
5
A Avatar of author | 5.2.2024
Pranie bardzo ładnie pachnie i utrzymuje się bardzo długo. Na pewno bo zużyciu wszystkich próbek kupie produkt w dużej pojemności. Polecam!
5
K Avatar of author | 5.2.2024
Zapach unoszący się po całym domu, wyczuwalny na ubraniach przez bardzo długi czas, uwielbiam otulać się Puellą... chyba się uzależniłam :D
5
SB Avatar of author | 5.2.2024
Bardzo ładne zapachy, które bardzo długo się utrzymują. Nie dość, że na ubraniach to jeszcze w całym domu.
5
JW Avatar of author | 4.2.2024
Polecam
5
B Avatar of author | 4.2.2024
Zapachy bardzo intensywne, pachnie w całym domu. Rzeczy sportowe na których nie utrzymywał się zapach innych markowych płynów teraz w końcu pachną. Serdecznie polecam.
5
MB Avatar of author | 4.2.2024
Produkt wysokiej jakości pod względem pięknych i bardzo trwałych zapachów. Nie wierzyłam,że zapach może utrzymać się tak długo. Ubrania, które prałam 10 dni temu nadal intentasywnie pachną!Polecam z całego serca,taka mała ilość saszetki=długotrwała świeżość
5
IS Avatar of author | 3.2.2024
Cudowne zapachy, długo trzymają się na ubraniach.
5
BP Avatar of author | 3.2.2024
To nie pierwszy produkt tego typu w mojej pralni. Ale pierwsze takie! Piękne zapachy perfum. Biały pachnie akacją, niebieskie to świeżość, zielone pachnie wiosną. To moje ulubione. Z czystym sumieniem moje polecić produkt. Zapach utrzymuje się długo. Warto!
5
IR Avatar of author | 3.2.2024
Polecam
5
LK Avatar of author | 2.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z próbek, pięknie pachną. Będzie problem wybrać jeden pełnowymiarowy
5
MK Avatar of author | 2.2.2024
Jakość próbek spełniły moje oczekiwania. Wszystkie zapachy pachną obłędnie. Nie mogę zdecydować się, który płyn w całości kupić jako pierwszy. Polecam
5
JZ Avatar of author | 2.2.2024
Super
5
ZM Avatar of author | 2.2.2024
Tak super
5
IL Avatar of author | 2.2.2024
Jestem mega zadowolona . Delikatny ale zarazem intensywny zapach unosi się w całym domu. Już nigdy nie kupię płynu do płukania tkanin. Zakochałam się z wzajemnością.
5
K Avatar of author | 2.2.2024
Jestem pod wielkim wrażenie gamy zapachów i czasu jego utrzymywania się na ubraniach. Polecam!
5
JM Avatar of author | 2.2.2024
Nie sądziłam, że to napiszę bo już wiele płynów próbowałam i żadne jakoś mnie nie urzekły. Zamówiłam próbne saszetki i okazało się że ten płyn do płukania to rewelacja, każdy zapach jest piękny, ciężko się zdecydować na jeden konkretny, najchętniej kupiłabym wszystkie. Przecudnie pachnie w całym domu- uwielbiam je, wszystkie po kolei.
5
AW Avatar of author | 1.2.2024
Tak bardzo, polecam.
5