Zestaw próbny 6 szt.

Zestaw 6 jednorazowych próbek (6x 5ml)

Jedna dawka = 5ml/4kg prania

First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Zainteresowały Cię nasze produkty, ale nie wiesz który z zapachów będzie Ci najbardziej odpowiadać? Dajemy Ci możliwość zamówienia zestawu 6 jednorazowych próbek PUELLA, dzięki czemu możesz wypróbować każdy z zapachów i przekonać się o jakości naszych produktów.

Jedna próbka jest przeznaczona na jedno pranie.

Wariant
Dostępne w magazynie
9 zł
Kategoria: Perfumy do prania
Zestaw próbny 6 szt.
PROBKI

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy zapachów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład First Dream oferuje słodką symfonię lawendy i wanilii, która otula delikatnym i kojącym zapachem. Dla tych, którzy wolą świeżość kwiatów i cytrusów, dostępna jest opcja JaLu, która zapewnia orzeźwiającą harmonię tych elementów. Jeśli szukasz czegoś z egzotycznym akcentem, docenisz Double Y ze zmysłowym zapachem kwiatu ylang ylang.

Z kolei EmiJa zabierze Cię w świat owocowych i korzennych nut, dzięki czemu będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy kochają bogate i ciekawe zapachy. Dla miłośników kwiatowo-owocowych kompozycji przeznaczona jest opcja Frayo, która łączy elementy kwiatowe i owocowe w wyjątkową symfonię zapachów. A jeśli masz słabość do owocowo-kwiatowych zapachów, pokochasz Queen, który otoczy Cię najsłodszym i najbardziej nieodpartym zapachem.

 

Perfumy do prania Puella to świetna alternatywa dla tradycyjnych płynów do płukania. Nasze innowacyjne zapachy oparte są na olejkach zapachowych, a ich unikalna formuła może być stosowana na wszystkich rodzajach tkanin. Ich charakterystyczna i długotrwała intensywność nada praniu zapach i stworzy przyjemną atmosferę w Twoim domu.

Ponadto, używając tych perfum olejowych, nie musisz się martwić, że będą one miały negatywny wpływ na pralkę i suszarkę.

 

Testowane dermatologicznie

Firma PUELLA poddała swoje perfumy do prania testom dermatologicznym zwykle zarezerwowanym dla produktów kosmetycznych. Należy jednak zauważyć, że stosowanie perfum do prania jest identyczne ze stosowaniem konwencjonalnych płynów do płukania i różni się od tradycyjnego stosowania produktów kosmetycznych bezpośrednio na skórę. Pomimo tej różnicy, testy perfum zakończyły się sukcesem, potwierdzając, że przy prawidłowym dawkowaniu i odpowiednim obchodzeniu się z nimi, produkty te są bezpieczne dla skóry i odpowiednie do zamierzonego zastosowania.

Test dermatologiczny perfum do prania Puella dla PUELLAvone, s.r.o. został przeprowadzony przez CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o., dnia 27.09.2023 r. Dostępny do pobrania tutaj: dokument przetłumaczony, dokument oryginalny.

 

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
i mikroplastik
Bez parabenów

PUELLA perfumy do prania nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Zaprojektowane dla twojego domu

 

Nasze perfumy do prania wyróżniają sięzdolnością do podniesienia jakości twojego doświadczenia prania. W przeciwieństwie do typowych zamiennikow płynu do płukania, Puella nie zapycha twojej pralki, pozostawiając włókna prania nietknięte, co zachowuje funkcjonalność twojego prania. Ponadto, skład Puella zawiera wysoki procent olejków zapachowych, co zapewnia intensywny i długotrwały zapach.

Wskazówki dotyczące użytkowania i dawkowania

Ważne informacje o produkcie

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu.

First Dream – Lawenda i wanilia (Słodki zapach).
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; linalol; octan linalilu; salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; aldehyd heksylocynamonowy; kumaryna; cytronelol; eugenol; undek-10-enal; D-limonen; octan geranylu; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.JaLu –
Kwiaty i cytrusy (Świeży zapach).
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; 2-metyloundekanal; dodekanal; propionian allilu 3-cykloheksylu; cytronelol; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; eugenol; linalol; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; 1,8-cyneol; D-limonen. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.Double Y –
Zapach kwiatu Ylang Ylang (Świeży zapach).
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; linalol; dodekanal; 2-metyloundekanal; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; eugenol; kumaryna; heptametylodekahydroindenofuran; cytral; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; 2,4-dihydroksy-3,6-dimetylobenzoesan metylu; cynamonian metylu; octan geranylu; izoeugenol; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.Emija –
Zapach owocowo-korzenny.
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; linalol; aldehyd heksylocynamonowy; octan linalilu; piperonal; 2-metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)-propanal; cytronelol; geraniol; octan 4-tert-butylocykloheksylu; D-limonen; octan geranylu; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4(5H)-indanon; δ-damascenon. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
 

Frayo – Zapach kwiatowo owocowy (Świeży zapach).
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; aldehyd heksylocynamonowy; linalol; D-limonen; cytronelol; geraniol; kumaryna; octan linalilu; 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karboaldehyd; węglan cis-heks-3-en-1-ylu metylu; (etoksymetoksy)cyklododekan; damascenon; izoeugenol. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

 
 
Queenka – Zapach owocowo-kwiatowy (Najsłodszy zapach).
PUELLA – perfumy do prania, najlepszy zamiennik płynu do płukania pod względem zapachu, który stworzono na bazie olejków zapachowych. Wraz z pozostałymi cennymi elementami tworzy unikalny skład, dzięki czemu produkty Puella są wyjątkoweze względu na swój intensywny akcent. Pranie pozostaje pachnące przez długi czas, nawet po suszeniu w suszarce. Wysokie skoncentrowanie zapewni, w odróżnieniu od niskiej dawki i w porównaniu ze zwyczajnym płynem do płukania, bardzo intensywny zapach. Po upraniu będzie pachnieć nie tylko samo pranie, ale również Twoje mieszkanie. Dawkowanie: produkty PUELLA są bardzo skoncentrowane, dlatego wystarczy tylko mała dawka, dzięki czemu oszczędzają również Twoją pralkę (jedna dawka = 5 ml/4 kg prania). Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do pralek (komora na płyn do zmiękczania tkanin). Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. W wyższych temperaturach istnieje ryzyko uszkodzenia plastikowych elementów wyrobu. Skład: aldehyd heksylocynamonowy; linalol; octan linalilu; salicylan benzylu; octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan heksylu; D-limonen; eter metylowo-cedrylowy; 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4(5H)-indanon; cytronelol; 7-hydroksycytronelal; kumaryna; 2-metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)-propanal; α-damascenon; β-pinen. Reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.


5
277x
4
23x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
JD Avatar of author | 23.2.2024
Błyskawiczna dostawa - zgodna z zamówieniem.
5
IP Avatar of author | 23.2.2024
Piękne zapachy które bardzo długo i intensywnie się utrzymuja
5
MW Avatar of author | 23.2.2024
Polecam!
5
ML Avatar of author | 23.2.2024
Z całego serca polecam. Piękne zapachy które długo się utrzymują
5
SC Avatar of author | 23.2.2024
Ślicznie pachnie w całym domu,polecam w 100%
5
KP Avatar of author | 23.2.2024
Piękny, trwały zapach. Zaryzykowałem i warto było zaufać. Polecam serdecznie :)
5
BP Avatar of author | 22.2.2024
Polecam, zapachy są porostu bajkowe!!!!
5
Avatar of author | 22.2.2024
Polecam z całego serca❤️❤️❤️zapach obłędny.pachnie pranie i przy okazji cały dom.zamawialam 3 razy i napewno będzie kolejny raz😊😊👍👍
5
MM Avatar of author | 22.2.2024
Jestem zadowolona---zapachy bardzo intensywne. Pachnie w całym domu.
5
KW Avatar of author | 22.2.2024
Mega ! Super zapachy 🌸🌸
5
ES Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy utrzymują się długo i piękne pachną !
5
MJ Avatar of author | 22.2.2024
Płyny bardzo intensywnie pachna .Polecam bo warto kupić.
5
EZ Avatar of author | 22.2.2024
Fajny zestaw.Piękne zapachy które czuć w całym domu.Jestem zadowolona i z miłą chęcią mogę zachęcić do zakupu.Polecam warto.
5
PM Avatar of author | 22.2.2024
Wyjątkowe perfumy do płukania tkanin o wspaniałym zapachu utrzymującym się na ubraniach znacznie dłużej niż klasyczne płyny do prania. Zapach czuć także w całym domu. Bardzo długo i skutecznie uwalniają swój zapach. Tkaniny są miękkie, zyskują nowe życie, a przy tym perfumy ułatwiają prasowanie. Mi najbardziej przypadł do gustu zapach zielony Double Y i niebieski EmiJa. Chociaż zapachy biały Frayo, złóty JaJu też są piękne. Najbardziej mocne i najbardziej intensywne zapachowo są kolory czerwony Queenka i różowy Frist Dream. Myślę , że to zapachy dla wybranych ceniących mocny, intensywny a zarazem odchodzący od codzienności zapach. Pozdrawiam.
5
SP Avatar of author | 22.2.2024
Jestem zachwycona zapachem perfum. Nie moge się zdecydować, który mi się podoba najbardziej, dlatego kupuję wszystkie zapachy :)
5
H Avatar of author | 22.2.2024
piękne i trwałe zapachy!
5
AB Avatar of author | 22.2.2024
Jestem mega zadowolony. Piękne aromaty . Trafione kompozycje . Zapach utrzymuje się nawet po wysuszeniu prania.
5
SB Avatar of author | 22.2.2024
polecam , super zapachy długo utrzymują się
5
Avatar of author | 22.2.2024
Piękne zapachy i długo się utrzymują
5
MG Avatar of author | 22.2.2024
Piękne zapachy a najładniejszy dla mnie to Doyble Y i First Dream
5
MW Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy obłędne . Wręcz uzależniające . Dom ubrania . Cała szafa pachnie PUELLA : aż nie do uwierzenia że tak mała ilość produktu może działać takie cuda . Poleciłam znajomym w pracy poleciłam domownikom . I zawsze jak ktoś jest u mnie nie omieszkam się pochwalić tak pięknym zapachem . Wystarczy że wyjmę z szafy ubranie wypłukane w puelli . Wszyscy są w szoku że tak pięknie może pachnieć . Polecam polecam i jeszcze raz polecam
5
EZ Avatar of author | 22.2.2024
jestem zadowolona polecam zapachy piękne ocena na 5
5
MS Avatar of author | 22.2.2024
Zamówiłam pakiet testowy co polecam każdemu! Można wybrać swój ulubiony zapach sprawdzając bezpośrednio w użyciu, a nie jak to zwykle bywa wąchając płyny z buteleczki. Pięknie pachną, a co ważne - zapach utrzymuje się na ubraniach. Produkt jest naprawdę wydany.
5
WO Avatar of author | 22.2.2024
Bardzo ładne i trwałe zapachy.Polecam z czystym sumieniem ❤️
5
JM Avatar of author | 22.2.2024
Jestem bardzo zadowolona gdyż mogłam wybrać zapach dla siebie,biały trafił w mój gust jest przepiękny utrzymuję się na ubraniach pościeli, kocach bardzo długo,polecam,myślę że w większych pojemnościach zapach będzie też tak samo intensywny
5
JS Avatar of author | 22.2.2024
Zapachy ładne, długo się utrzymują i nie ma śladów na ciemnych ubraniach. Wydajne.
5
W Avatar of author | 21.2.2024
Płyny pachną rewelacyjnie, próbowałam się zdecydować na ulubiony zapach ale już zrozumiałam że do pełni szczęścia muszę mieć wszystkie
5
AG Avatar of author | 21.2.2024
Zapachy cudowne, długo utrzymują się na wypranych rzeczach. Nie spodziewałam się takiego efektu dla mnie najpiękniejszy zapach to zielony. Jestem zachwycona.
5
IM Avatar of author | 21.2.2024
Super, ubrania nabrały mięsistości.
5
DK Avatar of author | 21.2.2024
Wszystkie zapachy są piękne i trwałe. Serdecznie polecam
5
JK Avatar of author | 21.2.2024
Perfumy do prania są piękne a ubrania pachną tak mocno, że nie trzeba używać perfum. Próbka, która powinna być jednorazowa starcza mi na 2 prania, zapach jest tak intensywny, że nie muszę używać więcej. Polecam z czystym sumieniem!
5
PT Avatar of author | 21.2.2024
Pięknie pachną i dom pięknie pachnie Polecam w 100% :)
5
AS Avatar of author | 21.2.2024
Bardzo !
5
KW Avatar of author | 20.2.2024
Próbki perfum do prania - rewelacyjne zapachy .Pranie pachnie w całym domu Szczerze polecam ten produkt. Jest super Oceniam 10 na 10
5
Avatar of author | 20.2.2024
Super zapachy, trudno zdecydować który najładniejszy. Pachnie w całym domu przez dłuższy czas po praniu
5
JD Avatar of author | 20.2.2024
Piękne zapachy, czuję się w domu jakbym była otoczona kwiatowym ogrodem zapachów.
5
AW Avatar of author | 20.2.2024
Jestem mega zadowolona! Biały pachnie obłędnie, a zapach utrzymuje się naprawdę długi czas. Polecam z całego serducha!
5
Avatar of author | 20.2.2024
jestem zachwycona ;)
5
MP Avatar of author | 20.2.2024
Jestem zadowolona. Pieknie pachną.polecam
5
IK Avatar of author | 19.2.2024
Super nie spodziewałam się takiego efektu
5
EW Avatar of author | 19.2.2024
Nareszcie znalazłam płyn, który utrzymuje się długo na ubraniach. Super.
5
BS Avatar of author | 19.2.2024
Polecam zapachy są super. 10 na 10.
5
BB Avatar of author | 19.2.2024
Super zapachy długo się utrzymują godne polecenia
5
KM Avatar of author | 19.2.2024
Super zapachy długo się utrzymują
5
IJ Avatar of author | 18.2.2024
Zapachy są przepiękne, polecam z całego serca.
5
MG Avatar of author | 18.2.2024
Świetne zapachy! Każdy inny, ale intensywne i długotrwałe :)
5
MF Avatar of author | 18.2.2024
Wspaniałe zapachy utrzymujące się bardzo długo , i co najważniejsze nie uczulają .
5
AJ Avatar of author | 18.2.2024
Polecam .rewelacyjne zapachy
5
AB Avatar of author | 18.2.2024
Mega zapachy. Pachnie cały dom. Są świetne. Zapachy urzekające. Polecam. Na pewno jeszcze kupię.
5
WM Avatar of author | 17.2.2024
Jestem bardzo zadowolony, zapachy super, długo zapach utrzymuje się na ubraniach
5
AG Avatar of author | 17.2.2024
Jak najbardziej jestem zadowolona. Nieziemski zapach. Super
5
D Avatar of author | 17.2.2024
Dzisiaj prałam z zielonym płynem i taktycznie zapach super pachnie w całym domu napewno kupię jeszcze raz i oczywiście polecam, polecam, polecam 👍☺️
5
RM Avatar of author | 17.2.2024
Pachną przepięknie 😍 już nigdy ich nie zamienię na żadne inne!
5
K Avatar of author | 17.2.2024
Jestem w pełni zadowolony z efektu
5
WK Avatar of author | 17.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z produktu
5
DD Avatar of author | 16.2.2024
Super produkt,wszystko pachnie doskonale
5
E Avatar of author | 16.2.2024
Zapachy są świetne. Polecam
5
JP Avatar of author | 16.2.2024
Wszystkie ładnie pachną, ale już chyba mam ulubiny zapach. Polecam
5
AR Avatar of author | 16.2.2024
Bardzo jestem zadowolona piękne zapachy napewno będę polecać wasz sklep 😘
5
MM Avatar of author | 16.2.2024
Tak jestem zadowolona jak wyciągam pranie z suszarki nadal pachnie a wszafie jaki zapach,naprawdę długo się trzyma polecam
5
BZ Avatar of author | 16.2.2024
Super, piękne zapachy, jeden zapach piękniejszy od drugiego. Polecam niezdecydowanym
5
MP Avatar of author | 16.2.2024
Rewelacyjne zapachy. Pachnie w całym domu. Nawet mój mąż zainteresował się co tak pachnie. Zakupię na pewno kolejny raz. Polecam z całego serca.
5
P Avatar of author | 16.2.2024
Rewelacja! Przepięknie pachną ubrania, a nawet całe mieszkanie! Najpiękniejsze perfumy do ubrań jakie miałam. Już zamawiam kolejne, tym razem większe opakowanie :)
5
AW Avatar of author | 16.2.2024
tak, zapach długo się utrzymuje
5
AS Avatar of author | 16.2.2024
Zapachy tak piękne, że ciężko się zdecydować na konkretny.
5
AP Avatar of author | 15.2.2024
Super zapachy
5
UC Avatar of author | 15.2.2024
Bardzo pięknie i długo trwałe zapachy. Ciężko się zdecydować na konkretny bo wszystkie świetne😁😁
5
MD Avatar of author | 15.2.2024
Tak bardzo. Super zapachy
5
Avatar of author | 15.2.2024
Polecam Super zapachy
5
PW Avatar of author | 15.2.2024
Super trwałe zapachy
5
JM Avatar of author | 15.2.2024
Pięknie pachnie!! Ubranie pachnie dalej nawet po schowaniu do szafy. Na pewno wrócę i po płyn do płukania i perfumy domowe
5
MS Avatar of author | 15.2.2024
Bardzo intensywne i wydajne zapachy. Zamówiłam probki, żeby przekonać się, który zapach najbardziej mi odpowiada. Potem na pewno zamówię butelkę pachącą tak, jak lubię
5
DD Avatar of author | 15.2.2024
Polecam! Ten zapach jest wszędzie
5
JS Avatar of author | 15.2.2024
Każdy zapach rewelacja. Pranie pachnące.
5
MW Avatar of author | 15.2.2024
Perfumy pachną pięknie i intensywnie, z pewnością po zakupie próbek zamówię kilka pełnowartościowych produktów :)
5
AR Avatar of author | 15.2.2024
Tak. Szczerze nie dowierzałam że zapach będzie aż tak intensywny. I zostałam bardzo miło zaskoczona. Odświeżacze powietrza w domu zaczęły być zbędne.Polecam z całego serca.
5
KJ Avatar of author | 15.2.2024
Jestem bardzo zadowolony z produktów. Piękne i długotrwałe zapachy
5
KR Avatar of author | 15.2.2024
Gorąco polecam ten produkt, przepiękne zapachy, czuć je w całym domu gdy zrobi się pranie. Na pewno kupię znowu :)
5
KK Avatar of author | 15.2.2024
Tak, zapachy spełniają swoje zadanie :) każdy piękny i ma coś w sobie
5
RZ Avatar of author | 14.2.2024
Tak, bardzo jestem zadowolona, w całym domu piękny zapach się unosi.
5
AA Avatar of author | 14.2.2024
Ciężko zdecydować który zapach jest faworytem...co próbkę miałam wrażenie że jest lepszy od poprzedniego...pokochałam je i chce więcej
5
MG Avatar of author | 14.2.2024
Tak jestem Moje ubrania dzięki zapachom puella przyjemnie się nosi
5
DM Avatar of author | 14.2.2024
Zamówiłam próbki cudownie pachną. Nie wiadomo, który zapach ładniejszy. Zapach utrzymuje się na długo na praniu a w całym mieszkaniu roznosi się piękny zapach. Serdecznie polecam
5
MG Avatar of author | 14.2.2024
Tak jestem zadowolona płyny bardzo ładnie pachną są super napewno będę korzystać z tych plynow
5
AD Avatar of author | 14.2.2024
Produkt jest po prostu rewelacyjny. Jedną z saszetek wykorzystałam do prania i płukania ręczników teraz pachnie nią cała szafa.
5
MS Avatar of author | 14.2.2024
BARDZO-ZAPACHY SWIETNA TRWAŁOSC SUUPER
5
KT Avatar of author | 14.2.2024
Niby małe,a pranie pachnie cudownie. Mąż nie chciał ściągać szlafroku 😂
5
AD Avatar of author | 14.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, narazie wypróbowałam 2 zapachy i przepięknie pachną, szczególnie ujął mnie zapach First Dream, zapach rozchodził się po całym domu. Jeszcze mam kilka saszetek do przetestowania zobaczymy który ładniejszy. Polecam komuś kto jeszcze nie wypróbował.
5
DJ Avatar of author | 14.2.2024
Oryginalne, niezwykle trwałe zapachy, dom pachnie Puellą!
5
MZ Avatar of author | 14.2.2024
Tak polecam Pranie pięknie
5
B Avatar of author | 14.2.2024
Zapachy pięknie pachną, utrzymują się na ubraniach przez dłuuuuugi czas, a do tego zapach roznosi się po cały domu w trakcie prania jak i po. Wystarczy niewiele produktu, a efekt wow. Polecam
5
EG Avatar of author | 14.2.2024
Super☺️
5
HM Avatar of author | 14.2.2024
Ślicznie pachną. POLECAM
5
AG Avatar of author | 14.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z produktów przepiękne zapachy i długo się utrzymują. Pranie stało się przyjemnością 😊
5
S Avatar of author | 14.2.2024
Super produkt polecam
5
MR Avatar of author | 14.2.2024
Pięknie pachnie w całym domu. Wystarczy dosłownie odrobina produktu (mam pralkę na 7 kg) i całe pranie pachnie już podczas prania w łazience, a potem, podczas suszenia w całym domu. Ubrania przyjemnie się nosi. Nie działa negatywnie na skórę (moje dzieci mają AZS i trochę się bałam, ale niepotrzebnie). Zdecydowanie wrócę po zakupy!
5
DK Avatar of author | 14.2.2024
Gorąco polecam
5
AB Avatar of author | 14.2.2024
Polecam
5
KT Avatar of author | 14.2.2024
Polecam pranie pachnie obłędnie a zapach długo się utrzymuje.
5
KR Avatar of author | 14.2.2024
Polecam dom pełen zapachu nie tylko ubrania
5
BN Avatar of author | 14.2.2024
Perfumy do prania PUELLA są świetne. Cudowny zapach utrzymuje się w łazience podczas prania jak również w szafie, gdzie wisi wyprana w perfumach PUELLA odzież. Produkt godny do polecenia. Ja zakochałam się !!!!! Jestem szczęściarą, bo je posiadam. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
EP Avatar of author | 14.2.2024
Polecam 🙂
5
JM Avatar of author | 14.2.2024
Piękne zapachy, po wypraniu odzieży zapach roznosi się w całym domu. Nie potrafię określić, który jest najlepszy - każdy ma inne nuty zapachowe, jest niepowtarzalny. Bardzo polecam!
5
Avatar of author | 14.2.2024
Zapachy super pranie pachnie fenomenalnie
5
EZ Avatar of author | 14.2.2024
Witam 😊Używałam wiele płynów, ale PUELLA są boooskie👌❤️Ps. Zużyłam prawie wszystkie próbki i powiem szczerze trudno się zdecydować😉Pozdrawiam 🤗
5
KW Avatar of author | 14.2.2024
Zestaw próbek to fajna opcja by poznać wszystkie zapachy. Jedna saszetka to odpowiednia ilość na jedno pranie. Ubrania po wyjęciu z pralki pięknie pachną, po suszeniu w suszarce zapach nadal jest wyczuwalny. Wszystkie zapachy są super, mi jednak najbardziej spodobał się zapach biały. Polecam 🙂
5
AK Avatar of author | 14.2.2024
Piękne zapachy, długo utrzymują się na ubraniach. Serdecznie polecam
5
K Avatar of author | 12.2.2024
Polecam, jestem MEGA zadowolona z próbek. Pranie na prawdę pachnie i utrzymuje się kilka dni. Wyprana narzuta na łóżko daje jakby popsikana perfumami :)
5
KP Avatar of author | 12.2.2024
Super polecam...pachną cudnie
5
KW Avatar of author | 11.2.2024
Bardzo przyjemne zapachy.
5
GJ Avatar of author | 11.2.2024
Polecam super zapachy i długo się utrzymuje zapach
5
AS Avatar of author | 10.2.2024
Jestem mile zaskoczona zapachem perfum. Pięknie pachną. Wystarczy odrobina a cały dom pachnie obłędnie. Nie żałuję zakupu. Polecam w 100%
5
MS Avatar of author | 10.2.2024
Polecam
5
AL Avatar of author | 10.2.2024
Jestem bardzo zaskoczona .Do tej pory żądny płyn do płukania aż tak długo nie utrzymywał się a ciuchy w szafie już tydzień pachną dalej 🤩
5
KK Avatar of author | 9.2.2024
Super polecam
5
MC Avatar of author | 8.2.2024
Super, polecam na 100%, zapachy bardzo trwałe👍
5
AS Avatar of author | 8.2.2024
Super! Polecam!
5
KW Avatar of author | 8.2.2024
Zapachy są piękne i bardzo trwałe. Nie przypuszczałam, że taka mała saszetka wystarczy na pełen załadunek pralki. A jednak! Gorąco polecam z uwagi na trwałość zapachu!👍👏🙂
5
BZ Avatar of author | 8.2.2024
Są cudowne POLECAM!!!!
5
BB Avatar of author | 8.2.2024
Jestem bardzo zadowolą,ubrania pięknie pachną ,zapach dlugo się utrzymuje.Na pewno polecę ten produkt znajomym i rodzinie🙂
5
AB Avatar of author | 8.2.2024
Tak, bardzo.W końcu moje pranie pachnie i cały dom przy okazji też.Mnie najbardziej podoba się kolor czerwony.
5
AT Avatar of author | 8.2.2024
niewielka ilość płynu a zapach długo utrzymuje się na wysuszonym praniu. Jednak są to perfumy a nie zwykły płyn. Warto zainwestować, zapachy są cudne. Polecam i namawiam wszystkich .
5
J Avatar of author | 7.2.2024
Piękne zapachy, długo sie utrzymują. Przetestowałam wszystkie próbki, składam zamówienie na większe butelki 2 ulubionych zapachów. Polecam.
5
BR Avatar of author | 7.2.2024
Coś cudownego, zapach rozchodzi się w całym domu, pachnie pięknie i długo, poleciłam już dalej i zamierzam wrócić po więcej ☺️
5
Avatar of author | 7.2.2024
Jestem zadowolona z zakupu, zapachy są obłędnie cudne i długo pachną, przyjemnie się chodzi w ubraniach o takich zapachach. Z Pewnością polecam produkt Puella
5
AD Avatar of author | 7.2.2024
Zapachy super. Polecam
5
DZ Avatar of author | 7.2.2024
Mega jestem zadowolona. Pięknie pachnie, aż przyjemnie się ubierać 😊
5
MC Avatar of author | 7.2.2024
Jest to wyjątkowy produkt, pranie pachnie cudownie i długo. Zapach roznosi się w całym domu. Polecam!
5
BS Avatar of author | 7.2.2024
Moje zadowolenie z tego produktu sięga zenitu. Piękny zapach po praniu jest odczuwalny nie tylko w łazience, ale i w całym mieszkaniu. Chętnie polecę rodzinie ten produkt, bo z pewnością nie wiedzą jakie cudowne zapachy proponuje na Puella.
5
I Avatar of author | 7.2.2024
Zapachy rewelacja. Długo czuć je na ubraniach. Wszystkie mi się podobają, trudno wybrać najlepszy.
5
ES Avatar of author | 6.2.2024
Jestem bardzo zadowolona. Pachnie po praniu w całym domu. Polecam!!!
5
S Avatar of author | 6.2.2024
Super zapachy. Mega długo pachną ubrania oraz cały dom. Polecam !
5
AM Avatar of author | 6.2.2024
Pranie pięknie pachnie, zapach unosi się w całym domu. Po wysuszeniu w suszarce ubrania nadal pięknie pachną.
5
A Avatar of author | 6.2.2024
Cudowne zapachy 🤗mój faworyt to Double Y - swiezy przyjemny, juz dawno tak Dobrze nie spalam po wypraniu poscieli:)
5
K Avatar of author | 5.2.2024
Perfumy Puella są chyba moim nowym ulubionym odkryciem! Ich świeży i długo utrzymujący się zapach sprawia, że moje ubrania pachną niesamowicie przez długi czas. Dodają one subtelnej elegancji i świeżości każdej upranej rzeczy. Po zastosowaniu przeze mnie 6 próbek, wszystkie zapachy tak pięknie pachną, że zdecydowanie ciężko się zdecydować które z nich wybrać w większej pojemności! Bez wątpienia polecam je każdemu, kto chce nadać swoim ubraniom niepowtarzalny zapach. Te perfumy do prania to absolutny must-have!
5
WW Avatar of author | 5.2.2024
Tak jestem bardzo zadowolony.
5
A Avatar of author | 5.2.2024
Pranie bardzo ładnie pachnie i utrzymuje się bardzo długo. Na pewno bo zużyciu wszystkich próbek kupie produkt w dużej pojemności. Polecam!
5
K Avatar of author | 5.2.2024
Zapach unoszący się po całym domu, wyczuwalny na ubraniach przez bardzo długi czas, uwielbiam otulać się Puellą... chyba się uzależniłam :D
5
SB Avatar of author | 5.2.2024
Bardzo ładne zapachy, które bardzo długo się utrzymują. Nie dość, że na ubraniach to jeszcze w całym domu.
5
JW Avatar of author | 4.2.2024
Polecam
5
B Avatar of author | 4.2.2024
Zapachy bardzo intensywne, pachnie w całym domu. Rzeczy sportowe na których nie utrzymywał się zapach innych markowych płynów teraz w końcu pachną. Serdecznie polecam.
5
MB Avatar of author | 4.2.2024
Produkt wysokiej jakości pod względem pięknych i bardzo trwałych zapachów. Nie wierzyłam,że zapach może utrzymać się tak długo. Ubrania, które prałam 10 dni temu nadal intentasywnie pachną!Polecam z całego serca,taka mała ilość saszetki=długotrwała świeżość
5
IS Avatar of author | 3.2.2024
Cudowne zapachy, długo trzymają się na ubraniach.
5
BP Avatar of author | 3.2.2024
To nie pierwszy produkt tego typu w mojej pralni. Ale pierwsze takie! Piękne zapachy perfum. Biały pachnie akacją, niebieskie to świeżość, zielone pachnie wiosną. To moje ulubione. Z czystym sumieniem moje polecić produkt. Zapach utrzymuje się długo. Warto!
5
IR Avatar of author | 3.2.2024
Polecam
5
LK Avatar of author | 2.2.2024
Jestem bardzo zadowolona z próbek, pięknie pachną. Będzie problem wybrać jeden pełnowymiarowy
5
MK Avatar of author | 2.2.2024
Jakość próbek spełniły moje oczekiwania. Wszystkie zapachy pachną obłędnie. Nie mogę zdecydować się, który płyn w całości kupić jako pierwszy. Polecam
5
JZ Avatar of author | 2.2.2024
Super
5
ZM Avatar of author | 2.2.2024
Tak super
5
IL Avatar of author | 2.2.2024
Jestem mega zadowolona . Delikatny ale zarazem intensywny zapach unosi się w całym domu. Już nigdy nie kupię płynu do płukania tkanin. Zakochałam się z wzajemnością.
5
K Avatar of author | 2.2.2024
Jestem pod wielkim wrażenie gamy zapachów i czasu jego utrzymywania się na ubraniach. Polecam!
5
JM Avatar of author | 2.2.2024
Nie sądziłam, że to napiszę bo już wiele płynów próbowałam i żadne jakoś mnie nie urzekły. Zamówiłam próbne saszetki i okazało się że ten płyn do płukania to rewelacja, każdy zapach jest piękny, ciężko się zdecydować na jeden konkretny, najchętniej kupiłabym wszystkie. Przecudnie pachnie w całym domu- uwielbiam je, wszystkie po kolei.
5
AW Avatar of author | 1.2.2024
Tak bardzo, polecam.
5
AH Avatar of author | 1.2.2024
Jestem bardzo zadowolona.Po użyciu perfum do prania długo utrzymuje sie zapach na ubraniach polecam z całego serducha
5
MK Avatar of author | 1.2.2024
Piękne zapachy bardzo intensywne.
5
S Avatar of author | 1.2.2024
Zapachy idealne pachnace pranie i mieszkanie. Swietny zamiennik obytych plynow do plukania. Super
5
SK Avatar of author | 1.2.2024
Polecam produkt super bardzo intensywny zapach ubrania Super pachną polecam
5
AD Avatar of author | 1.2.2024
Jestem bardzo zadowolona, pięknie pachnie w całym domu
5
JK Avatar of author | 1.2.2024
Zapachy są niezwykle bardzo intensywne. Polecam wszystkim dziękuję
5
IK Avatar of author | 1.2.2024
Jestem bardzo zadowolona
5
K Avatar of author | 1.2.2024
Świetne zapachy, intensywne, ale przyjemne i bardzo długo się utrzymują, serdecznie polecam
5
PK Avatar of author | 1.2.2024
Petarda. Wszytko pięknie pachnie :) mój faworyt to frazo. Polecam
5
AK Avatar of author | 1.2.2024
Jestem zadowolona z produktu.
5
DR Avatar of author | 1.2.2024
Jestem bardzo zadowolona Zapachy są super
5
BK Avatar of author | 1.2.2024
Polecam*****
5
Avatar of author | 1.2.2024
Produkt naprawdę mega wysokiej jakości, 5ml wystarczy żeby pranie pachniało pięknie i intensywnie. Zaletą jest ze tak nie wielką ilość chemi wystarczy by człowiek był zadowolony. Polecam!!!
5
KW Avatar of author | 1.2.2024
Tak ,jestem zadowolona !! Ubrania pięknie pachną
5
DS Avatar of author | 1.2.2024
Bardzo ładnie pachnę. Polecam
5
PW Avatar of author | 1.2.2024
Piękne zapachy
5
KA Avatar of author | 31.1.2024
Nie wierzyłam, że ta próbka da radę . Nie bardziej mylnego! Zamówiłam już drugi raz warto zabrać próbki bo dozujesz odpowiednią ilość płynu i masz różne zapachy więc nie przyzwyczaisz się do jednego. Poza tym tonjedyny płyn którego zapach nie niweluje się w suszarce , u nas się sprawdził każdy zauważył różnice w praniu
5
A Avatar of author | 31.1.2024
Tak, pięknie pachną i długo
5
BJ Avatar of author | 31.1.2024
Jestem pod wrażeniem bo perfumy do płukania pachną obłędnie i długo trzymają zapach polecam.
5
Avatar of author | 31.1.2024
jestem zadowolona z produktu. Pieknie pachną, zwłaszcza zielona i czerwona:)
5
RM Avatar of author | 31.1.2024
Przepieknie pachnie, perfumy do płukania mega
5
MK Avatar of author | 31.1.2024
Bardzo przyjemne zapachy , nie spodziewałem się że pewnie tak może pachnieć , druga połówka bardzo zadowolona z wybranego przez mnie zakupu , polecam :)
5
JP Avatar of author | 31.1.2024
Super zapach polecam
5
IW Avatar of author | 31.1.2024
Oczywiście polecam z całego ❤️❤️❤️
5
PB Avatar of author | 31.1.2024
Zapachy świetne 😉 zapach intensywny, długo się utrzymuje. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze nie raz kupię. Póki co wygrywa u mnie kolor żółty
5
KK Avatar of author | 30.1.2024
Jestem mega zadowolona z produktów, bardzo ladnie i intensywnie pachną
5
ZH Avatar of author | 30.1.2024
Jestem bardzo zadowolony.
5
JK Avatar of author | 30.1.2024
Przepiękne zapach które utrzymują się na praniu przez długi czas naprawdę warte swojej ceny.
5
AC Avatar of author | 30.1.2024
Nic piękniejszego nie odkryłam ostatnio jak właśnie te zapachy. Uwielbiam świeże pachnące pranie, długo szukałam co mnie w tej kwestii zadowoli i znalazłam 🤩 dodatkowym plusem jest to, że zapach unosi się w całym domu jedyne co mnie martwi to to, że nie potrafię się zdecydować który zapach jestem najlepszy ponieważ wszystkie wpadły mi w gust. Napewno będę korzystać z oferty puella i polecać produkty znajomym oraz rodzinie.
5
J Avatar of author | 30.1.2024
Kraków, środek zimy, wszędzie szaro, buro. W powietrzu smog tak duszący, że zastanawiam się, czy wychodzić z domu. Telefon przypomina, że w paczkomacie czeka na odbiór przesyłka od Puella, a kosz na pranie zaczyna się nie domykać, jakby chciał się upewnić, czy przypadkiem i nim nie zapomniałam… Odbieram przesyłkę z próbkami od Puella. Wszystkie saszetki wyglądają tak pięknie, że nie wiem, od której zacząć. Otworzyłam białą Frayo i dodałam do płukania kilka kropelek. Piękny słodko-świeży zapach wypełnił łazienkę, pralkę i całe pranie. Resztę kropelek z saszetki użyłam do dwóch kolejnych prań. Płyn do płukania Puella jest bardzo wydajny, pięknie pachnie. Jest bezbarwny i ma płynną konsystencję, dzięki temu nie brudzi szufladki w pralce. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zapachy Puella. Na zestawie próbek można poznać swój ulubiony zapach i przy zakupie pełnowymiarowego opakowania wybrać tej naj, naj, naj.
5
MB Avatar of author | 29.1.2024
Jestem zadowolona zapachy rewelacja ,pachnie pranie długo
5
AR Avatar of author | 29.1.2024
Te zapachy to złoto ❤ przepiękne. Polecam serdecznie!
5
MS Avatar of author | 28.1.2024
Tak.Polecam w 100%ten produkt.Zapachy obłędne.Pachnie w całym domu.Zamawialam już kilka razy i poleciłam znajomym.
5
MS Avatar of author | 28.1.2024
Piękne a przede wszystkim trwałe zapachy Polecam
5
KS Avatar of author | 28.1.2024
Śliczne zapachy, jestem bardzo zadowolona, pranie i całe mieszkanie rewelacyjnie pachnie :-) Polecam
5
I Avatar of author | 28.1.2024
POLECAM!!!!!!
5
M Avatar of author | 28.1.2024
Otwieram kolejny produkt z wielką ciekawością zapachu, jaki otworzy się przede mną. Nie zawodzę się przy żadnym. To naprawdę eskluzywne perfumy!
5
JI Avatar of author | 27.1.2024
Tak
5
GM Avatar of author | 27.1.2024
Przepiękne zapachy!Każdy jeden po prostu super!
5
MS Avatar of author | 27.1.2024
Piękne zapachy, żadne inne stosowane przeze mnie produkty ich nie przebijają. Chcę kupić produkty pełnowymiarowe i nie mogę się zdecydować na kolory.
5
PC Avatar of author | 26.1.2024
Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że zapach będzie aż tak mocny z takiej małej saszetki. Skończę testować wszystkie i zamówię duże opakowanie.
5
MS Avatar of author | 26.1.2024
Jestem bardzo zadowolona zamawiałam już 2 razy
5
JG Avatar of author | 26.1.2024
Zapachy obłędne pachnie w całym domu 🙂
5
MP Avatar of author | 25.1.2024
Piękne i trwałe perfumy do prania. Zapach długo się utrzymuje, nawet w całym mieszkaniu pięknie pachnie 🤩 Zdecydowanie polecam, napewno warto kupić !
5
KK Avatar of author | 25.1.2024
Polecam
5
EM Avatar of author | 25.1.2024
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Taka mała torebeczka, a tak intensywne i naprawdę fantastyczne zapachy. Bardzo długo trzyma się na ubraniach
5
MD Avatar of author | 25.1.2024
Jestem bardzo zadowolona
5
AW Avatar of author | 25.1.2024
Bardzo intensywny i piękny:)zdecydowanie jedna saszetka starcza na 2 prania Polecam
5
MM Avatar of author | 25.1.2024
Perfumy rewelacyjne! Najbardziej ulubiony to żółty. Bardzo trwałe, pachnie długo w całym domu. Serdecznie polecam!
5
EB Avatar of author | 25.1.2024
Fantastyczne produkty,zapach bardzo intensywny, długo się utrzymuje , naprawdę warto więc gorąco polecam
5
T Avatar of author | 25.1.2024
Zapachy które jeszcze niby nie miałem, zamówiłem i powiem ze naprawdę z całego serca polecam. Pachnie naprawdę bardzo ładnie. Polecam każdemu
5
K Avatar of author | 25.1.2024
Genialne perfumy, każdy zapach obłędny i wydajny (5ml starcza na pranie 6kg). Takie produktu szukałam i napewno wrócę na kolejne zakupy :)
5
AS Avatar of author | 25.1.2024
Zamówiłam zestaw próbek. Na początku nie wiedziałam na jaki kolor się zdecydować. Pierwszy wybrałam różowy i już po otworzeniu saszetki zaczęło pachnieć przepięknie niczym ekskluzywne perfumy. Ilość saszetki jest malutka i myślałam, że to nie wystarczy, ale jak się okazuje na 5kg prania super, aż nie do wiary. Już podczas prania pachniało, po wyjęciu prania niedosc że ubrania pachną wręcz obłędnie to jeszcze dom i przez kilka dni zapach utrzymuje się w szufladce pralki - także naperfumowane są ubrania, pralka i cały dom :) Ubrania po wyschnięciu pachną nadal. Otwierając szafę pachnie pięknie już przez 2 tygodnie. Do tej pory używałam wielu płynów znanych marek, jednak Puella przebija je wszystkie. Na dziś dzień nie ma nic lepszego jak Puella. Najlepiej kupiłabym wszystkie duże pojemności bo uwielbiam piękne zapachy! Polecam z całego serca !
5
AG Avatar of author | 24.1.2024
Jestem bardzo zadowolona: piękne i długo utrzymujące się zapachy, miękkie pranie. Polecam !
5
MM Avatar of author | 24.1.2024
Jestem pod wrażeniem SUPER PACHNIE w całym domu i wreszcie ciuchy pachną niż te zwykle płyny do płukania z hipermarketu.
5
JP Avatar of author | 24.1.2024
Tak
5
WS Avatar of author | 24.1.2024
Bardzo jestem zadowolona..zapachy obłędnie piękne..
5
KZ Avatar of author | 24.1.2024
Super. Polecam
5
KB Avatar of author | 24.1.2024
Jestem co prawda nowicjuszką na stronie Puella ale już wiem że zostanę z tymi zapachami na dłużej. Bardzo fajnym pomysłem są te saszetki próbne gdyż można poznać zapachy i dostosować do siebie ten ulubiony. Zapach utrzymuje się do kilku dni I to bardzo cieszy. W szkole u synka w jego szafie na korytarzu otwierając ją zapach potrafi tak się unosić że wszyscy przystają przy jego szafie pytając co to za przecudowny zapach?! A przechodząc obok ludzi widzę na siebie ich wzrok który jest w szoku że tak potrafi ten zapach się unosić nawet przy wietrze się roznosi jest to niebywałe
5
MS Avatar of author | 24.1.2024
Piękne zapachy! Pachną nie tylko ubrania ale i cała łazienka w której schło pranie. Zapach utrzymuje się długo, na pewno kupię pełnowymiarowe produkty, tylko nie mogę zdecydować się które wybrać, gdyż wszystkie są cudowne 🫠
5
JS Avatar of author | 23.1.2024
Polecam saszetki zapachowe wszystkie ładnie pachną wygodnie się wlewa długo pachną ubrania po praniu
5
DP Avatar of author | 23.1.2024
Bardzo! Przepiękne zapachy, zdecydowanie dla osób o dużej wrażliwości zapachu tak, jak ja.
5
DP Avatar of author | 23.1.2024
Bardzo, bardzo polecam
5
MO Avatar of author | 23.1.2024
Zamowione probki . Decyzja ze zamowienie bedzie na plyn juz zapadla ( tylko co wybrac?? Jaki zapach -wszystkie sa oszalamiajace ) . Polecam te produkty
5
KK Avatar of author | 23.1.2024
Witam zapachy przyszły są rewelacyjne pięknie i długo pachną zdecydowanie polecam
5
A Avatar of author | 23.1.2024
Firma Puella zasługuje na pochwałę za swoje perfumy do prania. Ich zapachy są nie tylko świetne, lecz także utrzymują się długo, emanując intensywną wonią. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie trwałe i przyjemne aromaty na swoich ubraniach.
5
MK Avatar of author | 23.1.2024
super
5
MS Avatar of author | 23.1.2024
Tak bardzo 5
5
MG Avatar of author | 23.1.2024
Perfumy do prania pachną bardzo ładnie. Pranie wyjęte z pralki pięknie i długo pachnie, również już suche. Byłam sceptycznie nastawiona bo wiele razy się zawiodłam na innych płynach. Te mnie nie zawiodły. 😊👍
5
KL Avatar of author | 23.1.2024
Jestem bardzo zadowolona z produktu, po wykorzystaniu wszystkim próbek na pewno zamówię większą butelkę ! Serdecznie pozdrawiam.
5
MS Avatar of author | 23.1.2024
Tak. Polecam produkt wyśmienity.
5
Avatar of author | 22.1.2024
Zamówiłam próbki. Zapachy piękne, pachnie w całym domu, ubrania również pięknie i długo pachną. Polecam
5
Avatar of author | 22.1.2024
Jestem bardzo zadowolona z zapachów, aż trudno zdecydować się który wybrać
5
BB Avatar of author | 22.1.2024
Tak jestem bardzo zadowolony , dziś użyłem kolor czerwony pranie przepięknie pachnie jakby było prane w perfumach
5
S Avatar of author | 22.1.2024
Polecam gorąco fajna alternatywa by ubrania pachniały pięknie po praniu a przy okazji łazienka jak drogeria z perfumami. Zapachy nie chemiczne piękne ,delikatne ,mocniejsze wszystko kwestia gustu. Każdy znajdzie odpowiedni zapach. Gorąco polecam. Ja się nie zawiodłam .
5
MI Avatar of author | 22.1.2024
Bardzo przyjemne i intensywne zapachy
5
GF Avatar of author | 22.1.2024
Produkt rewelacyjny, zapach utrzymuje się nie wiarygodnie długo nawet po wyjęciu z szafy. Wszystkie zapachy godne uwagi
5
MB Avatar of author | 19.12.2023
Zamówiłam próbki,zapachy są nieziemskie zwłaszcza EMIJA.Zamówiłam płyn 50ml,zawieszki i płyn do płukania,czekam z niecierpliwością:)
5
JO Avatar of author | 20.9.2023
Bardzo ładne i intensywne zapachy. Najbardziej lubię Double Y i Ja Lu.
Z powrotem do sklepu