Dawkowanie i użycie

odpowiednie dla
alergików

 

Perfumy do prania
testowane dermatologicznie

 

dostawa
w ciągu 3 dni

 

obsługa
klienta

Zalecane dawkowanie perfum do prania ogólnie

Wlej 5 ml koncentratu perfum do prania Puella do przegródki na płyn do płukania i załaduj 4 kg prania do pralki. 5 ml to ilość zawarta w pełnym nakrętku butelek o pojemności 500 ml i 250 ml. W przypadku butelki 50 ml konieczne jest użycie nakrętki dwukrotnie, ponieważ jej zawartość wynosi tylko 2,5 ml. W przypadku jednorazowych próbek wlej całą zawartość saszetki do przegródki na płyn do płukania w pralce. Jedna próbka zawiera 5 ml koncentratu.

Dawkowanie perfum do prania

 

PRÓBKI: Wlej całą zawartość saszetki (5 ml) do przegródki na płyn do płukania.

OPAKOWANIE 50 ML: Wlej 2 białe nakrętki lub 1 czarną nakrętkę (5 ml) do przegródki na płyn do płukania.

OPAKOWANIE 250 ML: Wlej 1 białą nakrętkę (5 ml) do przegródki na płyn do płukania.

OPAKOWANIE 500 ML: Wlej 1 białą nakrętkę (5 ml) do przegródki na płyn do płukania.

 

Pianki do kąpieli

 

Dla uzyskania maksymalnego efektu pienienia wlej 10 ml pianki do kąpieli do strumienia gorącej wody.

 

Perfumy domowe

 

Oprócz naszych perfum do prania oferujemy także spreje z unikalnymi zapachami do codziennego użytku. Opracowaliśmy unikalną kolekcję perfum w sprayu specjalnie do użytku w domu. Ten produkt idealnie nadaje się do tekstyliów, sof, zasłon, samochodów oraz jako zapach wnętrza. Polecamy używanie sprayu wyłącznie w tych celach.

 

Żel do prania PUELLA

 

Postępuj zgodnie z instrukcjami umieszczonymi na etykiecie odzieży, z wytycznymi dotyczącymi dawkowania i z instrukcjami dla twojego konkretnego typu pralki. Nie przekraczaj pojemności pralki, aby zapewnić praniu wystarczająco dużo miejsca na namaczanie, płukanie, przedpranie, wirowanie/wyżymanie i główne pranie.

 

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, ważne jest również dostosowanie dawki produktu do stopnia zabrudzenia prania oraz twardości wody używanej przez twoją pralkę podczas cyklu prania.

 

 

Żel do prania dawkuj do przegrody na detergenty pralki, stosując proporcję 10 ml koncentratu na każde 4 kg prania. 

 

Pielęgnacja pralki i suszarki

Należyta pielęgnacja pralki i suszarki obejmuje regularne czyszczenie w celu utrzymania ich wydajności i długowieczności na dłuższą metę. Przestrzegając zaleconych procedur w instrukcjach producenta, można zapewnić optymalne rezultaty prania i suszenia.


Z powrotem do sklepu