Pompka dozująca do perfum do prania

Pompka dozująca do łatwego, dokładnego i bezdotykowego dozowania perfum do prania Puella.

 

Ta prosta i praktyczna pompka dozująca umożliwia wygodne, dokładne i bezdotykowe dozowanie naszych perfum do prania. Można jej używać do butelek o pojemności 250 i 500 ml. Ma atrakcyjny wygląd i w połączeniu z butelką Puella stanie się ozdobą Twojej łazienki. Wyprodukowana jest z plastiku, może być ponownie używana i pozwala na precyzyjne i delikatne dozowanie naszych perfum do prania bezpośrednio do przegródki na płyn do płukania.

Dostępne w magazynie
2,59 zł
Kategoria: Wszystkie produkty
Pompka dozująca do perfum do prania
Nowość

Instrukcja obsługi:

Odkręć nakrętkę spryskiwacza perfum, ostrożnie usuń oryginalną plombę i przykręć pompkę dozującą. Jeśli pompka dozująca została zakupiona do butelki o pojemności 250 ml, należy przyciąć rurkę do żądanej długości przed włożeniem jej do butelki. Aby odblokować pompkę, przekręć jej górną część w kierunku wskazanym strzałką (w lewo). Naciśnij pompkę kilka razy, aby dozować żądaną ilość perfum.

 

Dawka na jedno wyciśnięcie wynosi około 1,5 ml.

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
i mikroplastik
Bez parabenów

PUELLA perfumy do prania nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Zaprojektowane dla twojego domu

 

Nasze perfumy do prania wyróżniają sięzdolnością do podniesienia jakości twojego doświadczenia prania. W przeciwieństwie do typowych zamiennikow płynu do płukania, Puella nie zapycha twojej pralki, pozostawiając włókna prania nietknięte, co zachowuje funkcjonalność twojego prania. Ponadto, skład Puella zawiera wysoki procent olejków zapachowych, co zapewnia intensywny i długotrwały zapach.

Wskazówki dotyczące użytkowania i dawkowania

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:
Z powrotem do sklepu