Żel do prania Puella

Żel do prania Puella - Uniwersalny żel do prania odpowiedni do wszystkich rodzajów prania o wysokim stężeniu środków czyszczących.

 

Właściwości żelu do prania PUELLA:

  • Żel do prania nadaje się do prania wszystkich rodzajów odzieży
  • Żel do prania skutecznie działa jako środek czyszczący, pozostawiając Twoje pranie czyste i świeże po praniu
  • Ma delikatny i neutralny zapach, który daje perfumom do prania i innym środkom zmiękczającym tkaniny miejsce do pełnego wyrażenia się
  • Zachowuje kolory i jest delikatny dla odzieży
  • Skutecznie usuwa nawet najtrwalsze plamy
  • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów pralek
  • Zaprojektowany dla doskonałego dopasowania zapachów do perfum Puella do prania
  • Kompaktowe opakowanie

 
Instrukcja użycia:
Dodaj żel do prania do przegródki na detergent w pralce, stosując proporcję 10 ml koncentratu na każde 4 kg prania. 

Wariant
Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Aktualnie wyprzedane, wybierz inny wariant/produkt Dostępne w magazynie Wybierz wariant
4,90 zł 52,90 zł 79,90 zł 150,90 zł od 4,90 zł
Kategoria: Wszystkie produkty

ŻEL DO PRANIA PUELLA  -  Doświadcz doskonałości prania dzięki naszemu innowacyjnemu produktowi z naszego warsztatu. Nasza uniwersalna formuła gwarantuje, że twoje pranie zawsze pozostaje czyste i świeże. Ten potężny żel do prania został zaprojektowany do prania wszystkich rodzajów tkanin, czy to delikatne tkaniny czy trwałe materiały. Jego wysokie stężenie środków czyszczących zapewnia, że potrzebujesz tylko niewielką ilość, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. Zaledwie 10 ml koncentratu na każde 4 kg prania. Dzięki minimalnej dawce nie zatyka urządzenia i przedłuża jego żywotność.

 

WIĘCEJ NIŻ ROK TESTÓW  -  Po intensywnych testach i rozwoju żelu do prania PUELLA, z dumą prezentujemy produkt, który plasuje się w czołówce w swojej dziedzinie. Starannie zaprojektowany, aby jego unikalne właściwości doskonale współgrały z aromatami perfum do prania Puella. To połączenie przynosi doskonałą harmonię, dostarczając twojemu praniu niezapomnianego i długotrwałego uczucia świeżości oraz luksusowego zapachu.

 

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
mikroplastików
Bez parabenów

PUELLA perfumy do prania nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Stworzone dla Twojego domu

 

Nasz uniwersalny żel do prania PUELLA wyróżnia się pod względem efektywności i skuteczności. W przeciwieństwie do zwykłych żeli do prania, charakteryzuje się znacznie wyższym stężeniem substancji czyszczących, co pozwala na kompaktowe opakowanie i mniejsze dawki, jednocześnie gwarantując doskonały efekt czyszczenia. To, co czyni żel do prania PUELLA jeszcze bardziej wyjątkowym, to jego zdolność do doskonałego współdziałania z zapachem perfum PUELLA do prania.

Wskazówki dotyczące użytkowania i dawkowania

Ważne informacje o produkcie 

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu:

 

 
UFI:JV53-21C1-100V-WKUS
Żel do prania Puella - uniwersalny stężony detergent o wysokiej skuteczności do wszystkich rodzajów tkanin. Zaprojektowany dla idealnej harmonii przy stosowaniu ze środkami zapachowymi do prania Puella. Niebezpieczeństwo! Skład: kwas benzenosulfonowy, pochodne C10-13-alkilowe, sole sodowe. Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce i dotknięte części ciała po użyciu. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast wezwać lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi. Skład: subtylizyna, kompozycja zapachowa, mieszanina reakcyjna: 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on [numer EC 247-500-7] oraz 2-metylo-2H-izotiazol-3-on [numer EC 220-239-6] (3:1). Może spowodować reakcję alergiczną. 5–<15% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5–<15% polikarboksylany, <5% fosfoniany, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, enzymy, rozjaśniacze optyczne, aromat, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:
Z powrotem do sklepu