Jak dozować perfumy Puella do prania, jeśli posiadam pralkę z funkcją AutoDose - automatycznego dozowania płynu do płukania?

Perfumy do prania Puella są wysoce skoncentrowane, więc ich dozowanie jest kilkakrotnie niższe w porównaniu z konwencjonalnymi środkami do zmiękczania tkanin. Dlatego automatyczne dozowanie w pralce powinno być ustawione tak, aby domyślna ilość jednej dawki wynosiła 5 ml na 4 kg prania. Aby prawidłowo ustawić ten stosunek, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi pralki lub skontaktować się z producentem konkretnego modelu pralki.

Wskazówka: Jeśli nie jesteś w stanie ustawić proporcji, aby utrzymać prawidłowe dozowanie perfum Puella, upewnij się, że przegródka na płyn do płukania jest pusta i nie ma w niej żadnego innego płynu do płukania. Następnie wlej wymaganą ilość perfum do przegródki i dodaj tyle wody, aby całkowita objętość odpowiadała objętości jednego standardowego automatycznego dozowania pralki (jeśli dany model pralki na to pozwala).

Dzięki tej procedurze, pralka automatycznie dozuje tylko taką ilość perfum Puella, jaka została wlana podczas każdego cyklu prania. Należy pamiętać, że dozowanie będzie trzeba powtórzyć przed każdym kolejnym praniem.

Z powrotem do sklepu