Zawieszka zapachowa Puella

Puella Zawieszka zapachowa - Orzeźwiający zapach na co dzień

Cechy produktu:

  • Intensywny, długotrwały i charakterystyczny zapach perfum PUELLA
  • Atrakcyjny dizajn
  • Opakowanie premium
  • Uniwersalne użycie: dla samochodu, do szafy, do bagażu, do torebki, do siłowni, do łazienki...

Instrukcje użytkowania: Zawieszka Puella została zaprojektowana z myślą o roztaczaniu zapachu w pomieszczeniach. Wystarczy go rozpakować i powiesić w szafie lub na lusterku wstecznym. Jeśli uznasz, że zapach jest zbyt intensywny, pozostaw zawieszkę w opakowaniu i otwórz tylko górną część. Zapach będzie uwalniał się stopniowo i będzie mniej intensywny.

Wariant
Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie Wybierz wariant
21,90 zł
Kategoria: Wszystkie produkty

Powitaj przyjemne zapachy z pachnącymi Puella zawieszkami w kształcie kropli. Są one niezbędnym dodatkiem dla każdego, kto lubi otaczać się wyjątkowymi i przyjemnymi aromatami. Zawieszki te są wykonane z papieru, olejków zapachowych i wzbogacone wysokiej jakości składnikami, które dodają nutę luksusu do Twojego domu, neutralizując każdy nieprzyjemny zapach. Czy potrzebujesz odświeżyć swoją szafę, łazienkę czy samochód, te zawieszki są łatwe w użyciu i wypełnią każdy pokój lub przestrzeń przyjemnym zapachem.

 

Z naszej fascynującej kolekcji zapachów wybierz ten, który doskonale pasuje do twojego nastroju i stylu:

  • First Dream: Kojące połączenie lawendy i wanilii, które otula cię słodkim zapachem i uwalnia napięcie.
  • JaLu: Ożywcze tonacje kwiatowe wymieszane z ożywiającym zapachem cytrusów, nadające ton ożywionemu i świeżemu porankowi.
  • Double Y: Delikatna woń kwiatu Ylang Ylang przynosi spokój i harmonię, uzupełniona odświeżającymi akordami.
  • Emija: Poddaj swoje zmysły czarującemu aromatowi stworzonemu przez współgrę owocowych i pikantnych nut, przywołującemu ciepło i zmysłowość.
  • Frayo: Bądź zdumiony wigorem i energią słodko-świeżej kombinacji.
  • Queenka: Najsłodszy aromat, jaki możesz sobie wyobrazić, ożywiony jest przez zadziwiające połączenie zapachów owoców i kwiatów.

 

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
mikroplastików
Bez parabenów

PUELLA Zawieszka zapachowa nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Zaprojektowane dla twojego domu

 

Doświadcz moc zapachu z zapachowymi zawieszkami Puella. Korzystając z zawieszek zapachowych w swoim domu lub wnętrzu samochodu, otrzymasz wiele korzyści, takich jak podniesienie pozytywnej energii i nastroju, lub eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Zapach twojego domu jest równie istotny jak jego wygląd czy dekoracja. Pozwól unikalnym zapachom Puella przekształcić wspólne chwile w niezapomniane doświadczenia, tworząc przyjemną atmosferę dla twoich gości lub współpasażerow.

Pokaż więcej produktów

Ważne informacje o produkcie

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu:
 
Zawieszka zapachowa First Dream – Lawenda i wanilia (Słodki zapach).
UFI:HRPV-604W-E00C-1RHM
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; linalol; octan linalilu; salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; aldehyd α-heksylocynamonowy; kumaryna; cytronelol; eugenol; undek-10-enal; D-limonen; octan geranylu; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 


Zawieszka zapachowa JaLu - Kwiaty i cytrusy (Świeży zapach).
UFI:CWPV-60HQ-100C-CEPR
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; 2-metyloundekanal; dodekanal; 3-cykloheksylopropionian allilu; cytronelol; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; eugenol; linalol; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; eukaliptol; D-limonen. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
  
 
 
Zawieszka zapachowa Double Y - Zapach kwiatu Ylang Ylang (Świeży zapach).
UFI:9JPV-50S3-T00D-Q2CG
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; linalol; dodekanal; 2-metyloundekanal; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; eugenol; kumaryna; indeno(4,3 A-B)dekahydro-2,2,7,7,8,9,9-heptametylofuran; cytral; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; 2,4-dihydroksy-3,6-dimetylobenzoesan metylu; cynamonian metylu; octan geranylu; izoeugenol; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 

Zawieszka zapachowa EmiJa - Zapach owocowo-korzenny.
UFI:CNPV-P0FH-300V-CDXJ
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; linalol; aldehyd α-heksylocynamonowy; octan linalilu; piperonal; aldehyd α-metylo-1,3-benzodioksol-5-propionowy; cytronelol; geraniol; octan 4-tert-butylocykloheksylu; D-limonen; octan geranylu; 1,2,3,5,6,7-heksahydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4H-inden-4-on; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
  
Zawieszka zapachowa Frayo - Zapach kwiatowo owocowy (Świeży zapach).
UFI:0TPV-P0U9-Q00V-P33P
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; aldehyd α-heksylocynamonowy; linalol; D-limonen; cytronelol; kumaryna; octan linalilu; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; (etoksymetoksy)cyklododekan, 1-(2,6,6-trimetylo-1,3-cycloheksadien-1-yl)-2-buten-1-on; izoeugenol. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
  
Zawieszka zapachowa Queenka – Zapach owocowo-kwiatowy (Najsłodszy zapach).
UFI:W0QV-Q073-A00U-0S8T
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: aldehyd α-heksylocynamonowy; linalol; octan linalilu; salicylan benzylu; octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan heksylu; D-limonen; [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-oktahydro-6-metoksy-3,6,8,8-tetrametylo-1H-3a,7-metanoazulen; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; 1,2,3,5,6,7-heksahydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4H-inden-4-on; cytronelol; 7-hydroksycytronelal; kumaryna; aldehyd α-metylo-1,3-benzodioksol-5-propionowy; α-damaskon; β-pinen. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.  
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
AW Avatar of author | 8.5.2024
Zawieszka w samochodzie jest mega
5
MM Avatar of author | 26.4.2024
Super zapach
5
IG Avatar of author | 11.3.2024
Zapachy super zielony najlepszy
5
IT Avatar of author | 16.2.2024
Bardzo
5
JW Avatar of author | 14.2.2024
Super!!!!Polecam jak dla mnie numer jeden kolor biały ale wszystkie są cudowne:)
Z powrotem do sklepu