Odkryj zalety żelu do prania Puella o różnych pojemnościach

Do kolorowej, białej czy czarnej bielizny? Do ubrań delikatnych czy wytrzymałych? Z żelem do prania Puella nie musisz dokonywać trudnych wyborów. Nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin i dba o przyjemny zapach. Z trzema nowymi rozmiarami do wyboru, jeśli jest was więcej w domu, robicie dużo prania lub tylko raz na jakiś czas.

zapach czystego prania (źródło: Adobe Stock)

 

5 zalet żelu do prania Puella

Jakie korzyści może przynieść żel do prania? Możesz być zaskoczony. 

 

1. Delikatna pielęgnacja ubrań

Żel do prania Puella zawiera specjalne środki czyszczące i enzymy, które skutecznie usuwają brud i nieprzyjemne zapachy nawet w niskich temperaturach. Nadaje się zarówno do prania ręcznego, jak i automatycznego, gdzie delikatnie czyści i chroni kolory oraz strukturę tkanin. Dzięki temu można prać w nim ubrania delikatne, sportowe czy dziecięce.

 

2. Możliwość łatwego połączenia z płynem do płukania tkanin lub perfumami

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że zapach żelu do prania i płynu do płukania tkanin nie pasował do siebie? Żel do prania Puella ma subtelny, delikatny zapach, który wyróżnia inne detergenty dodawane do prania, dzięki czemu można z nim kupić dowolny płyn do płukania lub perfumy do prania.

 

3. Dla mniejszych i większych ilości ubrań

Żel do prania Puella jest dostępny w różnych opakowaniach - 1 litr, 0,5 litra i 250 ml, w zależności od wielkości gospodarstwa domowego, ilości prania lub częstotliwości prania.

 

Jaką pojemność żelu do prania wybrać i dlaczego?

 

  • Jeśli masz większą rodzinę lub potrzebujesz żelu do intensywnego prania, zalecamy wybór opakowania o pojemności 1 litra. Wystarcza ono na 100 prań w zależności od twardości wody i ilości prania. 
  • Dla mniejszych rodzin polecamy opakowanie 500 ml, które wystarcza na około 50 prań. Zawiera ono taką samą ilość składników aktywnych, jak litrowe opakowanie, dzięki czemu pranie będzie równie czyste i świeże.
  • Najmniejsze opakowanie o pojemności 250 ml jest idealne dla osób, które piorą rzadziej, mieszkają samotnie lub z partnerem. To opakowanie wystarcza na około 25 prań, w zależności od twardości wody. Opakowanie 250 ml jest również doskonałym wyborem w podróży.

 

4. Wysoka jakość i bezpieczny skład 

Żel do prania nie zawiera metali ciężkich i jest odpowiedni również dla alergików. Nie znajdziesz w nim żadnych mikroplastików i nawet weganie mogą po niego sięgać bez obaw. 

 

5. Nadaje się do wszystkich typów pralek 

Żel do prania Puella może być stosowany w różnych modelach i markach pralek, niezależnie od tego, czy są to pralki ładowane od przodu lub od góry, czy też pralki o wysokiej wydajności (high-efficiency), które wymagają specjalnych niskopieniących detergentów. Żel jest skuteczny w różnych trybach pralki, włącznie z praniem delikatnym, praniem intensywnym lub programami ekonomicznymi i ekologicznymi.

 

można prać w pralce (źródło: Adobe Stock)

 

Zalety stosowania żelu do prania zamiast proszku

W czym żel do prania jest lepszy od proszku?

 

Mniejsze wydatki, dłuższa wytrzymałość

Żele do prania są bardziej skoncentrowane niż proszki do prania, co oznacza, że potrzebujesz mniej detergentu na taką samą ilość prania. 

 

Całkowite rozłożenie

W przeciwieństwie do proszków, żele nie pozostawiają białych śladów na ubraniach i nie zatykają pralek. Jeśli masz twardą wodę, żele są lepszym wyborem, ponieważ nie tworzą osadu z wapnia.

 

Brak obawy przed rozsypaniem podczas dozowania

Żel ma postać płynną, dzięki czemu można go łatwo wlać bezpośrednio do dozownika detergentu. Prawidłowa ilość jest zatem łatwiejsza do odmierzenia niż w przypadku proszku. Wystarczy wlać wymaganą ilość żelu w zależności od ilości i stopnia zabrudzenia ubrań. Instrukcje można zawsze znaleźć na opakowaniu. 

 

Skuteczne usuwanie plam

Żel do prania zawiera skoncentrowane składniki, które skutecznie usuwają plamy i zapewniają czystość tkanin. Żel wnika głęboko we włókna, czego efektem są idealnie czyste i odświeżone ubrania o przyjemnym zapachu.

 

kolorowe i białe tkaniny (źródło: Adobe Stock)

 

Skuteczny nawet w przypadku krótkich programów

W przeciwieństwie do proszku, żel działa, dzięki czemu osiąga wysoką wydajność nawet przy krótkich cyklach prania. 

Niezależnie od tego, czy masz w domu dużo kolorowych ubrań, w Twojej szafie króluje kolor czarny, czy też pierzesz stosy ubranek dziecięcych, żel do prania Puella poradzi sobie z każdym rodzajem i kolorem tkanin.

Z powrotem do sklepu