Jaki jest czas dostawy zamówienia?

Jeśli zamówisz towar, który mamy na stanie, w dzień roboczy do godziny 14:00, Twoje zamówienie zostanie spakowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Przewidywany czas dostawy wynosi 1 – 3 dni robocze.

 

Dostawa może być jednak wpływana przez różne czynniki, na przykład zamówienia złożone podczas weekendów lub świąt będą realizowane w następny dzień roboczy, co może nieznacznie wydłużyć czas dostawy.

Dodatkowe przydatne informacje:

  • Śledzenie przesyłki: Po wysłaniu zamówienia prześlemy Ci e-mail z informacjami o śledzeniu przesyłki. Dzięki temu będziesz mógł śledzić jej aktualny status oraz przewidywany czas dostawy.
  • Zmiana adresu dostawy: Jeśli po złożeniu zamówienia potrzebujesz zmienić adres dostawy, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zmianę możemy przeprowadzić, jeśli paczka jeszcze nie jest w procesie dostawy.
  • Metody dostawy: Twoje zamówienia są dostarczane za pośrednictwem usług Packeta. Więcej informacji na temat dostępnych metod dostawy znajdziesz na następującej stronie: Dostawa i płatność.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat dostawy swojego zamówienia, nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem e-mail: support@PUELLAzapachy.pl.

Z powrotem do sklepu