Perfumy do domu + bezpłatna zawieszka zapachowa

Specjalnie zaprojektowane produkty w tym zestawie (Perfumy do domu Puella 50 ml/300 zastosowań, Zawieszka zapachowa Puella) nadają się do domu, niezależnie od tego, czy chcesz pachnieć tekstyliami, sofą, wnętrzem samochodu, czy po prostu stworzyć przyjemną atmosferę w całym domu.

Wybierz swój zestaw:
Dostępne w magazynie
101,80 zł
Kategoria: Zestawy prezentowe

Wyjątkowe połączenie dwóch produktów o rewolucyjnych zapachach w jednym zestawie - zawieszki zapachowe Puella oraz perfumy do domu Puella. Teraz możesz wzbogacić swój dom, garderobę czy samochód o wyjątkowe zapachy, które są nie tylko intensywne i długotrwałe, ale także niepowtarzalne i zachwycą Ciebie i Twoje otoczenie.

 

Wybieraj spośród szerokiej gamy zapachów:

  • First Dream - przenikliwa lawenda wraz z delikatną wanilią tworzą słodką harmonię, która zachwyci Twoje zmysły.
  • JaLu - kwiaty łączą się z orzeźwiającymi nutami cytrusów, wprowadzając przyjemną i świeżą atmosferę do Twojej przestrzeni.
  • Double Y - zapach kwiatu ylang ylang sprawi, że Twój dom będzie pachniał pięknie i czysto.
  • Emija - owocowo-korzenny zapach nada Twoim pomieszczeniom rozgrzewający i egzotyczny nastrój.
  • Frayo - kwiatowo-owocowy zapach sprawi, że Twój dom będzie pełen witalności i życia.
  • Queenka - owocowo-kwiatowy zapach, najsłodszy ze wszystkich, wprowadzi do domu słodką i niesamowitą atmosferę.

 

Perfumy do domu Puella: dają poczucie komfortu i luksusu oraz stwarzają przyjemną atmosferę w domu. Wybierz z naszej szerokiej gamy zapachów, które wypełnią Twoje otoczenie czystością, świeżością i elegancją. Nasze zapachy do domu są idealne do każdej przestrzeni i zapewniają długotrwałe doznania aromatyczne.

Sposób użycia: naciśnij atomizer, aby uwolnić produkt. Podczas stosowania zalecamy zachowanie minimalnej odległości 10-15 cm od powierzchni.

 

Zawieszki zapachowe Puella: są wykonane z papieru, z olejków zapachowych i są wzbogacone wysokiej jakości składnikami, które nadadzą Twojej przestrzeni odrobinę luksusu i zneutralizują każdy zapach. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć szafę, łazienkę czy samochód, te zawieszki są łatwe w użyciu i dodadzą świeżości każdemu pomieszczeniu lub przestrzeni.

Sposób użycia: Zawieszka Puella została zaprojektowana z myślą o roztaczaniu zapachu w pomieszczeniach. Wystarczy go rozpakować i powiesić w szafie lub na lusterku wstecznym. Jeśli uznasz, że zapach jest zbyt intensywny, pozostaw zawieszkę w opakowaniu i otwórz tylko górną część. Zapach będzie uwalniał się stopniowo i będzie mniej intensywny.

 

Naszym priorytetem jest uczciwy skład i jakość naszych produktów
Nie zawiera
ciężkich metali
Produkt wegański
i nietestowany na zwierzętach
Bez nanocząstek
mikroplastików
Bez parabenów

Perfumy domowe & Zawieszka zapachowa nie zawierają: metali ciężkich, pozostałości zanieczyszczeń, chlorku sodu, dioxanu, substancji SVHC, parabenów, substancji PBT/vPvB, mikroplastik ani nanocząstek.

Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Czy masz jakieś pytania?

 

Z chęcią na nie odpowiemy

Odpowiedzi
Zaprojektowane dla twojego domu

 

Puella perfumy domowe to luksusowe i przyjemne zapachyzaprojektowane do użytku w domu. Nasza specjalna formuła jest dostosowana, aby zapewnić poczucie świeżości i czystości w twoim otoczeniu. Perfumy domowe są dostępne we wszystkich Twoich ulubionych zapachach.

Pokaż więcej produktów

 

Ważne informacje o produkcie - Perfumy do domu

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu:

 
Perfumy domowe First Dream – Lawenda i wanilia (Słodki zapach).
UFI:WRUJ-J9R9-T002-RMHT
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: linalol, octan 4-tert-butylocykloheksylu, aldehyd heksylocynamonowy, kumaryna, octan linalilu, salicylan heksylu, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 
 
 
Perfumy domowe JaLu – Kwiaty i cytrusy (Świeży zapach).
UFI:M0VJ-29TG-Q00J-RN90
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu, aldehyd C12 MNA, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
 
Perfumy domowe Double Y – Zapach kwiatu Ylang Ylang (Świeży zapach).
UFI:HXUJ-K943-E002-29PX
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: salicylan heksylu, linalol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
 
Perfumy domowe EmiJa – Zapach owocowo-korzenny.
UFI:TKUJ-J9CH-6002-EXCP
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: salicylan benzylu, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, aldehyd heksylocynamonowy, piperonal, linalol, octan linalilu, 2-metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)propanal. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
 
Perfumy domowe Frayo – Zapach kwiatowo owocowy (Świeży zapach).
UFI:APUJ-291W-G00K-38XR
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, aldehyd heksylocynamonowy, salicylan benzylu, linalol, D-limonen. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
 
Perfumy domowe Queenka – Zapach owocowo-kwiatowy (Najsłodszy zapach).
UFI:3UUJ-29EQ-300J-EY3V
UNIWERSALNY PERFUM DOMOWY. Zapachy Puella w formie sprayów do codziennego użytku. Specjalne perfumy opracowane dla domu. Przeznaczone do tekstyliów, sofy, samochodu lub odświeżenia wnętrza. Niebezpieczeństwo! Skład: aldehyd heksylocynamonowy, salicylan benzylu, 2-metylo-3-(4-izopropylofenylo)propanal, linalol, octan linalilu, octan 4-tert-butylocykloheksylu, salicylan heksylu, [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-oktahydro-6-metoksy-3,6,8,8-tetrametylo-1H-3a,7-metanoazulen, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, D-limonen, 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4(5H)-indanon. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 

Ważne informacje o produkcie - Zawieszka zapachowa

Ta informacja zawiera standardowe ostrzeżenia prawne dotyczące tego typu produktu:
 
Zawieszka zapachowa First Dream – Lawenda i wanilia (Słodki zapach).
UFI:HRPV-604W-E00C-1RHM
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; linalol; octan linalilu; salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; aldehyd α-heksylocynamonowy; kumaryna; cytronelol; eugenol; undek-10-enal; D-limonen; octan geranylu; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 


Zawieszka zapachowa JaLu - Kwiaty i cytrusy (Świeży zapach).
UFI:CWPV-60HQ-100C-CEPR
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; 2-metyloundekanal; dodekanal; 3-cykloheksylopropionian allilu; cytronelol; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; eugenol; linalol; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; eukaliptol; D-limonen. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
  
 
 
Zawieszka zapachowa Double Y - Zapach kwiatu Ylang Ylang (Świeży zapach).
UFI:9JPV-50S3-T00D-Q2CG
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: salicylan heksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; linalol; dodekanal; 2-metyloundekanal; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; eugenol; kumaryna; indeno(4,3 A-B)dekahydro-2,2,7,7,8,9,9-heptametylofuran; cytral; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; 2,4-dihydroksy-3,6-dimetylobenzoesan metylu; cynamonian metylu; octan geranylu; izoeugenol; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 

Zawieszka zapachowa EmiJa - Zapach owocowo-korzenny.
UFI:CNPV-P0FH-300V-CDXJ
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; linalol; aldehyd α-heksylocynamonowy; octan linalilu; piperonal; aldehyd α-metylo-1,3-benzodioksol-5-propionowy; cytronelol; geraniol; octan 4-tert-butylocykloheksylu; D-limonen; octan geranylu; 1,2,3,5,6,7-heksahydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4H-inden-4-on; δ-damaskon. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
  
Zawieszka zapachowa Frayo - Zapach kwiatowo owocowy (Świeży zapach).
UFI:0TPV-P0U9-Q00V-P33P
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu; aldehyd α-heksylocynamonowy; linalol; D-limonen; cytronelol; kumaryna; octan linalilu; 2,4-dimetylocykloheks-3-en-1-karbaldehyd; (etoksymetoksy)cyklododekan, 1-(2,6,6-trimetylo-1,3-cycloheksadien-1-yl)-2-buten-1-on; izoeugenol. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.

*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii.
 
 
  
Zawieszka zapachowa Queenka – Zapach owocowo-kwiatowy (Najsłodszy zapach).
UFI:W0QV-Q073-A00U-0S8T
Zapach do samochodu i szafy. Uwaga! Skład: aldehyd α-heksylocynamonowy; linalol; octan linalilu; salicylan benzylu; octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan heksylu; D-limonen; [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-oktahydro-6-metoksy-3,6,8,8-tetrametylo-1H-3a,7-metanoazulen; aldehyd 3-p-kumenylo-2-metylopropionowy; 1,2,3,5,6,7-heksahydro-1,1,2,3,3-pentametylo-4H-inden-4-on; cytronelol; 7-hydroksycytronelal; kumaryna; aldehyd α-metylo-1,3-benzodioksol-5-propionowy; α-damaskon; β-pinen. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Usunąć zawartość/opakowanie zgodnie z przepisami państwowymi.  
 
*Wyświetlane informacje mogą nieznacznie różnić się od tych na etykiecie produktu: mogą ulec zmianie w zależności od danej serii. 
 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:
Z powrotem do sklepu